خرید پتو مینک | خرید اینترنتی پتو مینک | کارخانه پتو مینک

پتوی مینک در حقیقت همان نسل دوم انواع پتوهای تولید صنعتی هست. لذا قابل ذکر هست از پتوهای نمدی با پیشرفت تکنولوژی صنعت نساجی در دنیا،  پتوی مینک ساخته شد. تا به عنوان پتوی جدید در بازار عرضه اندام کند. برای خرید پتو مینک به صورت حضوری یا خرید اینترنتی پتو مینک به صورت مستقیم از کارخانه پتو مینک، با گروه تولیدی نیرباف تماس بگیرید.

خرید پتو مینک از کارخانه پتو مینک

[vc_empty_space]
[vc_empty_space]

مراحل تولید انواع پتوی مینک با مراحل تولید انواع پتوی نمدهای تفاوت خیلی زیادی ندارد. اصل وجه تفاوت در مرحل تکمیل این دو مدل پتو به عنوان نسل اول و نسل دوم پتو هست. البته باید بیان داشت که الیاف مورد استفاده در کارخانه تولید پتو برای این پتوی مینک هم با با الیاف پتوی نمدی متفاوت هست.

در طی مراحل تکمیل پتو علاوه بر مرحله ای بنام خار زنی که با پتوهای نمدی مشترک و هماهنگ هست. مرحله ای دیگر بنام مرحله ی شیرینک برای تولید انواع پتوی مینک طی می شود. در طول طی مرحله ی شبرینگ طی فرایندی بنام حرارتی، سطح پتو مینک در برابر حرارت عبور داده خواهد شد. عبور از جلوی حرارت موجب عملیات براق و سیقل شدن پتو می گردد. در پی عملیات حرارت دهی پتو های مینک پرزهای سطوح پتو تیغ خورده می شوند.تا کلیه پرز های پتو مینک به یک اندازه شوند. یکسان سازی پرز های پتو مینک در اثر تیغ خوردن عامل یکنواختی و تسطیح انواع پتو مینک می شود. ظاهر جذاب و منظم پتو های مینک ناشی از همین مورد هست.

خرید اینترنتی پتو مینک

انواع پتو مینک در ابتدا در بسیاری از کشورهای جهان، کالای خواب بسیار محبوب بوده است. البته که به عنوان روتختی، رومبلی و زیرانداز نیز مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه این موارد و موارد کاربردی دیگر به مکان و محل کاربرد پتوی مینک منظره ای ویژه می دهد.

 

خرید اینترنتی پتو مینک را مستقیم ار کارخانه پتو مینک با گروه تولیدی نیرباف تجربه کنید.

[vc_single_image image=”983″ alignment=”center” css_animation=”rollIn”]
[vc_single_image image=”984″ alignment=”center” css_animation=”rollIn”]

آنچه گروه تولیدی نیرباف به شما ارئه می دهد به مشخصات زیر است:

دارای تنوع در ابعاد،تنوع در  رنگ، تنوع در طرح و سبک و دارای انواع مواد اولیه باکیفیت هست. پتو مینکی که با باکیفیت ترین پارچه ها ساخته شده است.

شک نکنید که خوابیدن در زیر پتو مینک آرامش خاصی دارد. پتو مینک ارائه شده توسط گروه تولیدی نیرباف دارای رنگ پر جنب و جوش می باشد. القا کننده یک خواب گرم و نرم و راحت هست.

شک نکنید که کلمات حتی به کمک تصاویر، قدرت بیان و گویایی زیبایی و کیفیت بی نظیر پتو مینک ارائه شده توسط گروه تولیدی نیرباف را ندارد.

[vc_empty_space]

توصیه هایی جهت خرید پتوی مینک

اگر قصد خرید پتوی مینک را ندارید توصیه می کنیم که تامل کنید و در مورد عدم خرید پتو مینک تجدید نظر کنید. شما باید خودتان عملاً پتوی مینک را از نزدیک لمس کنید.
ارزان بودن و جذابیت پتوی های مینک را حداقل برای خانه باغتان فراموش نکنید.
صندوق عقب ماشین شما می تواند یکی ازاین پتو ها را داشته باشد.
روی مبلمان خانه و روی صندلی های خود یکی را داشته باشید.
روی رختخواب خود می توانید یک پتوی مینک پر رنگ و نقش را داشته باشید.
و ….. .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تماس با ما

تماس تلفنی

تماس از طریق واتساپ

تماس از طریق تلگرام

اینستاگرام نیرباف

تماس با ما

اینستاگرام نیرباف

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها