دسته: روفرشی معمولی

قیمت روفرشی یزد ۱۲ متری نیرباف | قیمت روفرشی ۱۲ متری زرکدار

قیمت روفرشی یزد ۱۲ متری نیرباف و نیز قیمت روفرشی ۱۲ متری زرکدار را باید مستقیم از تولیدی روفرشی در یزد دریافت کرد. دریافت مستقیم لیست قیمت انواع روفرشی از تولیدی مزایایی دارد که به حتم از آن آگاهید. لیست قیمت ارزان تر و نیز ارسال مستقیم و … از مهم ترین این مزایا هست که اکثریت مشتریان عمده از آن آگاه هستند ولی ما در این مقاله به این موضوع نمی پردازیم.

در میان انواع روفرشی موجود در بازار می توان به روفرشی ۱۲ متری زرکدار اشاره کرد که خریداران زیادی دارد و تولید Hن نیز برای تولیدکننده  راحت تر و آسان تر هست. قیمت فروش آن هم مناسب تر و بهتر است.

[us_image image=”6961″ size=”full” align=”center”]

قیمت روفرشی یزد

به نظرم ضرورت وجود دارد که شما به عنوان یک خریدار روفرشی با اشکال متفاوت این محصولات آشنایی پیدا کنید. امروزه افراد و خانواده ها با سکونتهایشان در خانه های آپارتمانی ناچارا باید و به حتم شست و شوی انواع فرش کف اتاق ها و پذیرایی را به قالیشویی هایی در بیرون از خانه بسپارند.

ه البته به تبع هزینه های زیاد  هم باید بر دوش خانواده ها بگذارد از آن طرف هم باید بیان داشت که قیمت فرش ها اینروزها هم گران تر از دیروز و هم از توان خانواده ها اکثریت خارج شده است و مردم نمی توانند که دائما در حال تعویض و نو نوار کردن فرشها باشند.

قیمت روفرشی یزد ۱۲ متری نیرباف | قیمت روفرشی ۱۲ متری زرکدار

لذا و پس باید به فکر راهکارها و چاره اندیشیهای دیگر برای تمیز نگه داشتن  فرش های خود باشند که بهترین راهکارها را مردمان صنعت گر شاهدیه یزد در اولیل سالهای ۵۰ استفاده از روفرشی تشخیص دادند و برای اولین بار اقدام به تولید روفرشی در دنیا کردند.

در تعریف روفرشی منابعی رسمی و سایتی آورده اند روفرشی مدلی از پارچه های کلفت و قالی شکل هست که روی قالیان اندازند تا قالی را از آسیب های مستقیم نور خورشید، پاخوردگی های و دمات ناشی از آن در امان دارد. روفرشی ایجاد لکها و آلودگیها را که دغدغه های زیادی برای زنان خانه دار ایجاد کرده استُ حفظ می کند.

لذا باید بیان کرد که روفرشی محصولی صد درصد ایرانی و مهد تولید آن شاهدیه یزد هست که قدمت تولید روفرشی ایرانی و یزدی با بیش از 50 سال قدمت دارد. در یزد و به خصوص شاهدیه بسیاری از مردم درآمد خود را از همین مسیر تولید روفرشی و فروش روفرشی به کل ایران و جهان بدست می آورند.

حرفه تولید صنایع دستی به ویژه روفرشی از حرفه های یزدیان یعنی شهر بادگیرهاست.

قیمت روفرشی یزد ۱۲ متری نیرباف | قیمت روفرشی ۱۲ متری زرکدار

طرح های تولیدات اولیه انواع روفرشی در ایارن و شاهدیه در گذشته چهار خانه ای شکل با جنس پنبه بوده که با دستگاههای ماکویی بافته می گردید، البته که امروزه رانواع روفرشی های تولید شده را در طرح های بسیار متنوع و بسیار پیچیده تر و دو رو با دستگاه های بسیار به روز تر و مدرن تر می بافند.

برای بافت انواع روفرشی باید این روزها میلیاردی هزینه کرد و  از ماشین های بافندگی راپیری و غیرو استفاده شود که مجهز به سیستمهای پیشرفته ژاکارد می باشند.

بیان کردیم که روفرشی محصولی است که در یزد تولید می شود ولی باید بیان کرد و در واقع تکمیل کرد که نه تنها در سراسر کشور ایران از همه شهرها تا روستاها خواهان و خریدار دارد بلکه در کشورهایی دیگر هم علاقه مندان و خریدارن بسیار زیادی برای خود دارد و به همین دلیل هم واحد و بخش صادرات آن بسیار فعال و توانمند و پر قدرت هست.

انواع روفرشی های تولید شده در یزد در هر مدل ها و هر جنسی با هر کیفیت مختلفی به کشورهایی هم چون عراق، قزاقزستان، افغانستان، ترکمنستان و پاکستان و حتی المان و آمریکا صادر می شود. لذا قیمت روفرشی یزد را باید دید برای کدام بازار هدف هست تا بتوانی قیمت واقعی را دریافت کرد.

قیمت روفرشی یزد ۱۲ متری نیرباف

یکی از مهمترین نوع روفرش ها روفرشی سه بعدی هست که باید بیان کرد که روفرشی سه بعدی جزو جدید ترین ها و نیز به روز ترین هاست.  مدل هایی از روفرشی هستند که به دلیل ظاهر و نوع طرح های آنها جالب تین ها هستند لذا مشتریان خاص و بسیاری دارند طوری که توانسته اخیرا نظر اکثثریت قریب به اتفاق خریداران و مشتریان را در کل ایران و خارج از کشور را به خودش جلب نمایند.

همانی طوری که قبلا نیز بیان کردیم روفرشی هایی از مدل سه بعدی از نظر جنسیت و متریال و نیز سبک های دوخت و نیز مدلهای بسیار مختلفی که از این نوع روفرشی ها تولید و راهی بازار می شود.

روفرشی هایی موجود در بازار شامل مدل کلاسیک، مدل نام آشنای ابریشمی، مدل پر خریدار ترک و غیرو هستند. که البته روفرشی های سه بعدی در بین انواع روفرشی به روفرشی مدرن معروفند. و در چند جنس نظیر مخملی، ابریشمی و … و در انواع اندازه ها و سایز های  ۳ ، ۶ ، ۹ و ۱۲ متری تولید و راهی بازار هدف و مصرف می شوند.

قیمت روفرشی 12 متری معمولی

در مورد قیمت روفرشی 12 متری معمولی نیز مثل قیمت روفرشی یزد ۱۲ متری نیرباف و محصول دیگر تولید نیرباف یعنی قیمت روفرشی ۱۲ متری زرکدار باید تلاش کرد که مستقیم از خود کارخانه قیمتها را گرفت. اما آنچه مسلم هست که خریدار نیز خودش باید به سلیقه خود اقدام کند.

همیشه قیمت برتر ی را مشخ نمی کند برخی مواقع ما یک جنس ارزان تر را نه به خار ارزانی آن بلکه به خاطر سلیقه بافت و طرح و رنگش انتخاب می کنیم.

[us_image image=”6960″ size=”full” align=”center”]

قیمت روفرشی ۱۲ متری ابریشمی

مبحث این مقاله تنوع قیمتی را بر اساس تنوع محصولات ۱۲ متری بیان کرده است. لذا از این تنوعات به قیمت روفرشی یزد ۱۲ متری مخملی نیرباف و قیمت روفرشی ۱۲ متری زرکدار نیرباف و معمولی و الان همبه قیمت روفرشی ۱۲ متری ابریشمی اشاره می کنیم.

قیمت ها همیشه بر اساس کیفیت نخ نیست بلکه کیفیت طرح و رنگ نیز هم هست. ابریشم در واقع همون روفرشی مخمل هست.

سوای از متریال و طرح و رنگ یه روفرشی باید به آیتم هایی مثل برند تولید کننده و نیز نوع کاور و بسته بندی و حجم خرید هم توجه داشت.

[us_image image=”6962″ size=”full” align=”center”]

قیمت روفرشی ۱۲ متری زرکدار

در پاسخ به سوال یکی از مشتریان که پرسیدن چرا قیمت محصولات را برخی مواقع خیلی پایین تر از بقیه فروشندگان عرضه می دارید؟

لذا ابتدا بنا به تجربه خدمتتون عرض دارم که احتمالا به مدل کاور ها توجه شود ایرانی هست یا  خارجی.

که حدود قیمت هایی که برخی مواقع بسیار گران تر هست را می تواند توجیه کند.

البته در صورت یکسان بودن محصول از نظر بقیه آیتمها بصورت تیتر وار پاسخ اینطور عرض می گردد.

اول باید بیان کرد که قیمت درب شرکت تولید کننده و قیمت با چندین واسطه توجیه کننده هست

دو اینکه رعایت قانون و عرف نرخ  سود دهی یک کالا را باید در نظر گرفت.

سوم اینکه نوع جنس و متریال و کیفیت  مثلا نوع نخ پود، نوع نخ تار، نوع رنگ مصرفی) هر کدام از این  ایتم ها هم خودش زیر شاخه ها وزیر مجموعه های دیگری برای بحث دارد.

در مجموع باید عرض کنم که به دلیل داشتن تجربیات تولید انواع روفرشی تا انواع زیرانداز و تشک مسافرتی و زیر سفره و پارچه جاجیم و … باید بیان شود که اگر بهترین مواد اولیه موجود در بازار جهت تولید انواع روفرشی هم اگر در تولیدش بکار روند قیمت هایی که برخیمواقع بسیار بالاتر از بقیه هستند واقع نمی تواند قیمت واقعیو منصفانه باشد.

گرانی را نباید همیشه دلیل بر کیفیت بالاتر دانست.

در انتها مجددا لازم می دونم تاکید کنم مستقیم خرید کنید و حربه هر چه گرانتر کیفیت بالاتر را همیشه صادق ندانید. ما لیست قیمت روفرشی یزد ۱۲ متری نیرباف | قیمت روفرشی ۱۲ متری زرکدار را به شما می دهیم و شما مقایسه ها را انجام دهید.

برچسب‌ها:, , , ,

قیمت روفرشی 12 متری معمولی | روفرشی 12 متری ارزان

کارخانه تولید روفرشی نیرباف یزد به صورت روزانه قیمت روفرشی 12 متری معمولی را به نرخ روز اعلام می دارد. روفرشی 12 متری ارزان را مستقیم از کارخانه تولید روفرشی دریافت کنید. ارتباط مستقیم با تولید کننده روفرشی همیشه رضایت خاطر بهتری را به همراه دارد. به خصوص که می توانید علاوه بر خرید انواع روفرشی های 12 متری، 9 متری، 6 متری و 3 متری مخمل و دوشانل و معمولی می توانید انواع محصولات دیگر کالای خوابی مثل تشک و زیرانداز مسافرتی و نیز انواع پتو را از کارخانجات نیرباف در دو استان یزد و اصفهان خرید کنید.

قیمت روفرشی 12 متری معمولی و ویژگی‌های آن

وزن خالص: وزن این مدل روفرشی می تواند متفاوت باشد: 4400 گرم 5000 گرم – 5500 گرم – 6000 گرم – 7000 گرم – 8000 گرم و به شرط خرید تعداد وزن دلخواه شما

وزن با بسته بندی: اضاف کردن وزن کاور (کاور یا نایلونی به سلیقه مشتری)

مکان مناسب برای استفاده: استفاده خانواده ها در منزل – سیر و سفر – تفریح و گردش – و …

سایر توضیحات تکمیلی: روفرشی معمولی و دیگر روفرشی ها در سایز 12 متری ( سه در 4 متر) با دستگاه های خارجی روز دنیا تولید می شوند.

رنگ: آبی فیروزه ای گلبهی و … (تنوع رنگ)

ابعاد: 3*4 متر برای 12 متری ها

قیمت روفرشی 12 متری ارزان:

تولید شده با نخ معمولی
یک وسیله بسیار کاربردی و ارزان برای تمام خانواده ها به ویژه به خاطر قیمت مناسب آن
ابعاد: 3 در 4 متر (12 متری)
با کیفیت و دوام عالی
قابلیت شستشو بسیار عالی
رنگ: متنوع مثلاً آبی
ارسالی به سراسر ایران

این محصول دارای تنوع رنگ بندی در رنگ های زرشکی-سرمه ای-گردویی-قهوه ای و قرمز هست. که در صورت تمایل به خرید و اطلاع از قیمت روفرشی 12 متری ارزان و قیمت روز آن می تونید به واحد فروش محصول با شما 09139887234 تماس حاصل فرمائید.

[us_separator]

اینجا می تواند انواع پتو را نیز لیست قیمت بگیرید (کلیک کنید)

[us_separator]
[us_image image=”3617″ size=”us_600_600_crop” align=”center” style=”outlined”]

کارخانه روفرشی 12متری ارزان | تولید کننده ارزان ترین روفرشی

نیرباف قوی ترین تولید کننده انواع محصولات متنوعی هست که خرید و فروش بسیار بالایی در بازار کشور دارند. ما در این مقاله لیست کاملی از انواع محصولات تولید نیرباف را به شما معرفی می کنیم.

مجموعه تولیدی های نیرباف در دو شهر یزد و اصفهان قرار دارند. در شهر یزد انواع روفرشی، زیر سفره ای، روبالش و بالش و پادری تولید دارد. روفرشی 12 متری ارزان نیرباف زبان زد عام و خاص هست.

در شهر اصفهان نیز نیز انوا زیر انداز حصیری و زیرانداز جاجیم ضد آب، انواع تشک های مسافرتی همراه با انواع بالش و روبالش تولید دارد. لازم به ذکر هست که می توانید در کنار همه این محصولات انواع پتو را نیز از بازرگانی نیرباف بخرید.

[us_separator]

قیمت روفرشی 12 متری معمولی یزد

از آنجا که موضوع اصلی مقاله قیمت روفرشی 12 متری معمولی نیرباف هست، سعی می کنیم در این مورد نیز شما را راهنمایی کنیم.

قیمت روفرشی با توجه به چند آیتم عمده و اساسی مشخص می شود. نوع نخ، وزن، ابعاد، برند روفرشی، طرح و رنگ همه از مهم ترین ها هستند. شاید وصف کامل همه این آیتم از حوصله این مقاله خارج باشد ولی لازم به ذکر هست قدرت فروش کارخانه تولید کننده نیز بسیار مهم هست. هنر صنعت گران کهنه کار نیرباف با تفکر اقتصادی که دارند سعی کرده اند بهترین ها را با ارزان ترین قیمت ها برای شما فراهم کنند. لذا پیشنهاد می کنیم که حتما با نیرباف دروازه تعامل تجارت نو خود را شروع کنید.

برای دریافت مستقیم لیست قیمت روفرشی 12 متری ارزان و نیز لیست قیمت روفرشی 12 متری معمولی از کارخانه روفرشی در یزد از طریق واتس آپ اینجا کلیک کنید.

از مزایای اصلی خرید انواع روفرشی 3 تا 12 متری استاندارد از نیرباف این هست که مجموعه تولیدی نیرباف علاوه بر تولید کننده بودن، پخش و توزیع بسیار قوی دارد.  این عبارت یعنی مستقیم و بدون واسطه خرید می کنید. تیم بازاریابی و توزیع و پخش ما به صورت مویرگی نیز فعالیت وسیعی دارد. پخش های مویرگی معمولاً بسیار زمان بر و فرسوده ساز هست اما جز اعتماد آورترین هاست.

[us_separator][us_image image=”2031″ size=”full” align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22text-align%22%3A%22center%22%7D%7D”][us_separator]

برای دریافت لیست قیمت روفرشی 12 متری معمولی با کی تماس بگیریم؟

هر خریدار روفرشی نیازمند این هست که حتما لیست قیمت روز را داشته باشد. از طرفی کارخانه های روفرشی چون مدام در حال تامین و خرید انواع مواد اولیه مثل نخ هستند، لذا باید پذیرفت که لیست قیمت روفرشی 12 متری معمولی و مخمل و غیرو حتی در سایز های 9 و  4 متری آنها نیز ناچارا تابع قیمت نخ و مواد اولیه هست.

لذا توصیه می کنیم که برای دریافت قیمت روفرشی 12 متری مثل قیمت بقیه روفرشی های 9 متری، 6 متری و 4 متری حتما تماس بگیرید. روفرشی نیرباف به صورت تمام وقت آماده پاسخ گویی به شما هست.

حمایت از صنعت تولید روفرشی در یزد

نساجان تولید کننده روفرشی  یزدی حدودا نیم قرن پیش دست به کار تولید روفرشی از 12 متری تا به 4 متری زدند. که امروز نه تنها در ایران بلکه شهرت روفرشی ایران در  جهانی زبان زد عام و خاص هست.

محصولی روفرشی شاید جز نادرترین محصولات ایان باشد که با مواد اولیه 100% ایرانی در حال تولید و فروش است. به گفته تولیدکنندگان انواع روفرشی 12 متری، 6 متری، 9 متری و 4 متری اگر حمایت بیشتری از این محصول تولید ایران شود، تولید و صادرات آن تا حتی سه برابر یا بیشتر افزایش خواهد یافت.
حمایت هایی که بیشتر شاید به نظر جنبه مالی به نظر بیایند اما وقعا به غیر از جنبه مالی باید مشکلات و موانع داخلی تولید روفرشی را باید حل کرد

دریافت لیست قیمت روفرشی 12 متری معمولی و غیرو را با کارخانه تولید روفرشی نیرباف یزد تجربه کنید.
[us_image image=”2026″ size=”us_600_600″ align=”center” style=”circle”]

شما برای دریافت لیست قیمت محصولات نساجی دیگر (بجز لیست قیمت روفرشی 12 متری معمولی و دیگر روفرشی ها) هم می توانید با نیرباف تماس بگیرید. محصولاتی مثل پتو مسافرتی، تشک مسافرتی، زیرانداز حصیری پلاستیک، زیرانداز جاجیم، روبالش، بالش می توانید با کارشناسان فروش نیرباف به صورت تمام وقت تماس بگیرید.

[us_separator]

درباره روفرشی 12 متری ارزان

روفرشی 12 متری ارزان از محصولات محبوب و پرطرف دار در بین خانواده های ایرانی از میان انواع روفرشی 12 متری دیگر هست. که البته هر فردی و خانواده ای به نحوی از اون استفاده می کند.

البته قطعا توی هر خانه ای در ایران یکی از روفرشی 12 متری ارزان پیدا می شود.

روفرشی دوازده متری ارزان در ابعاد 3 در 4 متر تولید می شود. که با اندازه استاندارد قالی و فرش برابری می کند. بعضی از خانواده های ایرانی عادت دارند به این که روی قالی و فرش های خود، روفرشی با جدابیت خاص پهن کنند.

یا این که برخی دیگر از خانواده ای ایرانی برای غذا خوردن و بعضی کارهای دیگر که ممکن است آشغال روی فرشها ریخته شود از روفرشی استفاده می کنند. تا خیلی راحت بتونن از کثیف شدن فرش ها و قالی های خود جلوگیری کنند.

برچسب‌ها:, , , ,

تماس با ما

تماس تلفنی

تماس از طریق واتساپ

تماس از طریق تلگرام

اینستاگرام نیرباف

تماس با ما

اینستاگرام نیرباف

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها