دسته: پتو یزد

آدرس کارخانه پتو مسافرتی اصفهان 2 نفره | کارخانه پتو مسافرتی یزد

همه ما خرید را دوست داریم. اما هر خریدی خرج دارد. بهترین راه کنترل خرج نیز خرید مستقیم از کارخانه و تولید کننده هست. پیدا کردن آدرس کارخانه و تولید کننده دغدغه بعدی هست. ما شما را در راه پیدا کردن آدرس کارخانه پتو مسافرتی اصفهان و آدرس کارخانه پتو مسافرتی یزد کمک می کنیم.

برای خرید مستقیم روفرشی 12 متری از کارخانه روفرشی یزد می توانید اینجا کلیک کنید.

آدرس کارخانه پتو مسافرتی اصفهان

گفتیم که خرید لذت خاصی دارد. حالا به خصوص این که خرید شما عمده باشد. لذا که این خرید تامین کننده ای امرار و معاش شما باشد. مغازه دارید، عمده فروشید، و یا دست فروش و دوره گرد هستید نیازمند خرید عمده پتو هستید. قصد خرید مستقیم پتو مسافرتی را دارید.

آدرس کارخانه پتو مسافرتی می تواند عامل مهمی برای یک خرید ارزان باشد. پیدا کردن آدرس کارخانه پتو مسافرتی اصفهان حالا اگر تولید کننده پتو ژله ای هم باشد مهم تر هم می شود.

برای یک خرید آسان و ارزان پتو مسافرتی ژله ای از طریق تلگرام در اصفهان اینجا کلیک کنید

[us_image image=”2018″ size=”full” meta=”1″]

آدرس کارخانه پتو مسافرتی یزد

یکی از بهترین تولید کنندگان پتو مسافرتی در کشور شهر یزد هست. همان طوری که کارخانه تشک مسافرتی اصفهان بهترین هست. شمای خریدار انواع پتویمسافرتی برای بدست آوردن آدرس کارخانه پتو مسافرتی یزد میتوانید با گروه تولیدی نیرباف تماس بگیرید.

ارزان ترین راه و بهترین راه خرید مستقیم از تولید پتو های مسافرتی هست. اقدام کنید شک نکنید که سود خوبی به همراه دارد.

بهترین مارک پتو مسافرتی یزد و اصفهان کدام هست؟

چون نوسانات کیفیت پتو مثل بقیه محصولات در کشور زیاده پاسخ دادن به این سوال نیازمند توضیحات بیشتری هست.

بهرتین مارک پتو مسافرتی وابسته به جنس، نوع نخ، برند، قیمت و … دارد. در کشور ما ایران چون تولید پتو مسافرتی خیلی فعالیت جدی محصوب نمی شود کارخانه عیم و پر قدرت خاصی اقدام به تولید این مدل پتو نمی کند.

از طرفی چون دستگاه های تولید این نوع پتو ارزان تر از دستگاه پتو بافی بزرگسال و کودک و نوجوان هست، تولیدی های زیادی اقدام به تولید موقت این مدل پتو می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع پتو سفری و جزئیات بارگری می توانید تماس بگیرید.

[us_image image=”2026″ size=”us_600_600″ align=”center”][us_image image=”2028″ size=”us_600_600″ align=”center”]

عمده فروشی پتو در یزد | خرید مستقیم پتو از کارخانه پتو یزد

عمده فروشی پتو در یزد به قیمت مناسب صورت می گیرد. لذا خیلی از خریداران عمده پتو و بنکداران جهت تامین انواع پتوی مورد نظرشان به شهر یزد توجه خاص دارند. از طرفی خرید مستقیم پتو از کارخانه پتو یزد با توجه به شرایط حمل و باربری های خوبی که دارد بسیار مورد توجه هست. یزد شهری صنعتی و دارای باربری هایی هست که به کل کشور حمل بار مستقیم دارند.

خرید مستقیم پتو از کارخانه پتو یزد

کارخانه های متنوع و زیادی در شهر صنعتی یزد وجود دارند. چرا که شهر یزد شهری صنعتی و بسیار بزرگ هست. لذا اخیرا جزئ کلان شهری کشور نیز انتخاب شده است. کلان شهری بسیار صنعتی یزد از جمله تولید کنندگان اصلی پتو کشور هست. کارخانجات پتوی متفاوتی در یزد فعالیت دارند. کارخانجات پتو یی که علاوه بر رفع نیاز داخلی کشور به پتو، سعی در صادرات همیشه داشته اند. کارخانجات تولید کننده ای که انواع پتوهای مینک، اکریلیک و پلی استر و نمدی تولید دارند.

عمده فروشی پتو در یزد

بعد از رونق و تلاش خوب کارخانجات پتوی یزد که مورد استقبال کل کشور قرار دارند، عمده فروشی پتو در یزد نیز موزد استقبال شدید هست.

عمده فروشانی که یا انبار های بزرگ دارند و یا ارسال مستقیم بار از کارخانجات پتو این شهر دارند. انبار هایی که معمولاً در طی روز بارها و بارها بارگیری انواع پتو به شهرهای بزرگ و کوچک کشور دارند.

از روستا های دور دست تا کلان شهر هایی مثل تهران واصفهان و تبریز و یزد همه و همه با تماس های تلفنی از عمده فروشان یزد خرید پتو دارند. گروه تولیدی نیرباف به عنوان بزرگان عرصع تولید و توزیع در کل کشور در شهر یزد نیز دارای جایگاه و مرتبه خاصی هست.

شما می توانید انواع پتو شهر یزد را مستقیم از گروه تولیدی نیرباف خرید کنید. توزیع و پخشی به وسعت مرزهای ایران و حتی خاورمیانه داریم.

تولید و توزیع عمده انواع  محصولات نیرباف

گروه تولیدی نیرباف با قدرت تمام در طی 4 دهه اخیر در کشور در حال تولید انواع روفرشی، تشک مسافرتی، زیرانداز جاجیم، زیرانداز حصیر، روبالش، و بالش و حتی پتوی متفاوت نوجوان و جوان تا بزرگسال خانگی دارد.

نیرباف را فقط از طریق کانال های تماس قید شده در سایت نیرباف پیگیری کنید. خانواده بزرگ نیرباف با تنوع محصولات متفاوت پتو و غیر پتو از یزد تا اصفهان با شما خواهد بود. ارسال مستقیم انواع محصولات مستقیم از کارخانه را با ما تجربه کنید.

برچسب‌ها:, , , ,

قیمت پتو نرمین دو نفره تک رنگ و گلدار | قیمت پتو نرمینه بافت یزد

لیست قیمت پتو نرمین دو نفره تک رنگ و گلدار از پر بازدید ترین لیست های پتو در میان پتو های ردیف میانه پتویی هست. این پتو جز لیست قیمت پتو نرمینه بافت یزد و کاشان هست. کارخانه تولید کننده پتو نرمینه بافت با داشتن تنوع محصولی توانسته در یک رده بندی، سه مدل پتو تولید کند. ردیف اول شامل پتو های گران قیمت سنگین وزن هست. ردیف و دوم شامل پتو های متوسط و میانه هست. ردیف سوم از نظر قیمت و وزن نسبت به دو گروه بالاتر درسطح پایین تر هستند.

مقایسه لیست قیمت پتو نرمین دو نفره و یک نفره با بقیه پتوها

گفتیم که کارخانه نرمینه بافت در یک دسته بندی کلی سه ردیف تولید دارد.

  • دسته سنگین وزن و گران قیمت: مثل پتو ونلون و سوپرآکریلیک: این مدل پتو ها معمولا تعداد در کارتن آنها کم هست. تعداد در کارتن آنها 4 تا 8 تاست.
  • دسته پتو های میانه: این دسته پتو ها شامل پتو هایی مثل نریمنه هست که تعداد در کارتن آنها معمولا 8 تا 12 تاست. وزن و قیمت آنها از گروه اول کمتر ولی از گروه سوم بیشتر هست.
  • دسته پتوهای سبک پرفروش: این گروه از پتو ها فروش بیشتری دارند. ولی وزن و قیمت کمتری دارند. اما تعداد در کارتن آنها بین 12 تا 14 تاست.

در مجموع پتو نرمین که تولید کارخانه پتو نرمینه بافت یزد و کاشان هست. دارای وزن و قیمت توسط هست. برای دریافت لیست قیمت پتو نرمین دو نفره تماس بگیرید.

[us_image image=”1331″ align=”center” style=”circle”]

برای قیمت پتو نرمین دو نفره تماس بگیرید

[us_image image=”1815″ size=”full”]

برای قیمت پتو نرمین دو نفره تماس بگیرید

[us_image image=”1302″ align=”center” style=”circle”]

برای قیمت پتو نرمین دو نفره تماس بگیرید

مشخصات پتو نرمینه

(بیشتر…)

برچسب‌ها:, , , ,

تماس با ما

تماس تلفنی

تماس از طریق واتساپ

تماس از طریق تلگرام

اینستاگرام نیرباف

اینستاگرام نیرباف

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها