دسته: پتو دو نفره

قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره 2 نفره | خرید عمده پتو مسافرتی

برای خرید پتو مسافرتی ژله ای می خواهید اقدام کنید ولی لیست قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره 2 نفره را میخواهید؟ برای خرید پتو مسافرتی ژله ای عمده شما تماس بگیرید، ما لیست قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره 2 نفره ایرانی و چینی را آماده کرده ایم. خرید شما را به یک تجربه خوب و پایدار تبدیل می کنیم.

[us_separator]
[us_separator][us_image image=”1942″ size=”thumbnail” align=”center” style=”circle” onclick=”custom_link” link=”url:https%3A%2F%2Ft.m%2Fnirbaf_ir%2F”][us_separator]

کارشناسان فروش نیرباف از طریق تلگرام به شما پاسخ می دهند.

قیمت پتو مسافرتی ژله ای | قیمت پتو سروین باکیفیت و مناسب

قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره و 2 نفره در بازار کشوربسیار متفاوت می باشد. لذا  به همین خاطر گاه گاهی باعث سردرگمی خریدارن و عمده فروشان انواع پتو ژله ای می شود.

البته تفاوت قیمت پتو ژله ای 1 نفره و 2 نفره تنها به پتو ژله ای ایرانی یا خارجی مختص نمی گردد. بلکه تقریبا می توان گفت که در همه ی پتو های تولید داخل و وارداتی در کشور و موجود در بازار این نوسانات و بی کنترلی رایج شده است. به همین دلیل دقت زیاد در موقع خرید پتو مسافرتی ژله ای می تواند سود آوری خوبی در خرید و نیز به تبع در فروش را برای شما به ارمغان بیاورد.

واحد فروش نیرباف به دلیل تولید پتو مسافرتی ژله ای و ارتباط مستقیم با شرکت ها و کارخانجات تولید کنندگان پتو مسافرتی ژله ای معتبر، ارزان ترین قیمت ممکن را با تضمین کیفیت بالا شرکتی به شمای خریدار پتو ژله ای عرضه می نماید.

[us_separator]

پتو مسافرتی ژله ای یک نفره و دو نفره ایرانی و خارجی  به دلیل ویژگی های خاص خود  از جمله : قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی ، فروش بسیار خوبی و استقبال عالی را به همراه داشته است. پتو مسافرتی ژله ای حتی با چندین بار شستشو ، کیفیت خود را از دست نمی دهند. مطمئن باشید که خرید پتو مسافرتی ژله ای تمایل شما به خرید مجدد آن را تحریک خواهد کرد.

[us_separator]

 تفاوت قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره با 2 نفره

در مورد تفاوت قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره و دو نفره باید به آیتم هایی مثل وزن، ابعاد و جنس و مارک آن توجه لازم را داشت.

پتویی که وزن بیشتر دارد، پتویی که ابعاد بزرگ تری دارد، پتویی که مارک و برند معروف تر دارد، و جنس نخ و مواد اولیه بهتری دارد به حتم قیمت بیشتری را دارا خواهد بود.

البته برای مقایسه قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره و 2 نفره نباید اینجوری تصور کرد که هر که گران تر است پس بهتر است.

[us_separator][us_image image=”2318″ size=”thumbnail” align=”center” style=”circle”][us_separator]

لذا توصیه می کنیم توجه در علت و دلیل گرانی و ارزانی قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره و 2 نفره داشته باشید.

[us_separator]

قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره و  2 نفره مخملی

در متن صحبت در مورد قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره و  2 نفره باید بیان کرد که پتو مسافرتی مخملی  از انواع پتو مسافرتی ژله ای هستند که بسیار نرم و لطیف، و نیز با قدرت دوام بالاست. پتو مسافرتی ژله ای مخملی با ویژگی هایی مل سبک بودن، ضد آلرژی و ضد حساسیت بودن از محبوبیت و فروش بسیار بالایی برخوردار هست.

پتو مسافرتی ژله ای مخملی برای استفاده در هر چهار فصل مناسب هست. پتو مسافرتی ژله ای مخملی با بافت های مناسب و استفاده از نخ میکرو فایبر دارای کیفیتی و کمیت بسیار خوبی داراست.

قیمت پتو مسافرتی ژله ای 1 نفره و 2 نفره مخملی از نظر کمیت با خیلی از پتو های هم رده خود به خوبی رقابت می کند. خیلی از مشتریان محترم نگرانی قیمتی دارند که گروه تولیدی نیرباف با تمام توان در رقابت با نوسانات بازار به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

برچسب‌ها:, , , ,

قیمت پتو دو نفره نسیم | خرید مستقیم پتو از کارخانه نرمینه

برای خرید مستقیم پتو از کارخانه نرمینه در تلاش هستید. پیشنهاد می کنیم برای گرفتن قیمت پتو دو نفره نسیم با گروه تولیدی نیرباف تماس بگیرید. بارگیری مستقیم از کارخانه پتو بافی نرمینه صورن می گیرد. لذا هیچ هزینه انبار و کرایه های اضافی نداریم. به عبارتی مستقیم خرید کنید و ارزان تر بخرید. ارزان ترین حالت ممکن برای خرید انواع پتوی نگین و نسیم یک نفره و دو نفره را تجربه کنید. مطمئنیم که تجربه لذت بخش خواهد بود که شما من بعد تکرارش خواهید کرد.

[us_separator]

خرید مستقیم پتو از کارخانه نرمینه

واحد فروش نیرباف، شرایطی را فراهم آورده است که شمای خریدار عمده و کارتنی انواع پتو نرمینه مثل پتو نسیم و نگین و نرمین یک و دو نفره مستقیم خرید نمایید.

می دانیم که کارخانه پتو بافی نرمینه انواع پتو های سروین ژله ای، نسیم و نرمین، نگین و ونلون را تولید دارد. از طرفی تنوع محصولات این کارخانه باعث جذب مشتریان زیادی در سطح کشور و بیرون مرزها شده است.

[us_separator][us_image image=”4391″ size=”us_600_600″ align=”center”]

قیمت پتو دو نفره نسیم

اما از آنجا که الان قصد داریم در مورد پتو نسیم صحبت کنیم، لذا قیمت و مشخصات این پتو را در زیر ارائه خواهید کرد. تا شما به عنوان خریدار به راحتی با این پتو آشنا شوید. نسیم به باد نرم در حال وزیدن می گویند. پتوی نسیم دارای چنان لطافت و جدابیتی هست که یاد آور این مدل باد هست. به عبارتی خواب با پتوی نسیم همیشه می تواند لذت بخش باشد.

پتوی نسیم دارای طرح ها و رنگ های متنوع یک نفره و دو نفره هست. در هر کارتن پتوی یک نفره نسیم 14 تخته پتو گنجانده شده است. و در هر کارتن پتوی دو نفره نسیم 12 عدد پتو گنجانده شده است.

متاسفانه نوسانات قیمتی در شرایط فعلی اجازه ارائه لیست قیمت پتو دو نفره نسیم و نیز تک نفره آن را نمی دهد. برای ردیافت لیست قیمت انواع پتوی نرمینه و غیر نرمینه می توانید تماس بگیرید.

کارشناسان فروش نیرباف به صورت شبانه روزی آنلاین هستند و تمام وقت آماده پاسخ گویی به تلفن های شما هستند.

برچسب‌ها:, , , ,

قیمت پتو نرمینه مدل نگین و نسیم یک و دو نفره گل برجسته

شمای خریدار پتو نسیم و نگین نرمینه که به دنبال قیمت پتو نرمینه مدل نگین و نسیم یک و دو نفره گل برجسته هستید سعی کنید این مقاله را تا انتها بخوانید. اطلاعات لازم را در مورد پتو نسیم و نگین یک نفره و دو نفره شرکت نرمینه بافت بدست آورید. این مقاله اطلاعات زیادی در مورد پتو نسیم و نگین نرمینه بافت به شما خواهد داد. در طی مقاله انواع طرح و رنگ این دو پتوی به شما ارائه خواهد شد. لذا فرت را از دست ندهید. تا انتها با ما پیش بروید.

قیمت پتو نرمینه نگین و نسیم یک و دو نفره

حتماً قبوا دارید که که در ایران انواع پتو نرمینه در مدل های نگین، نسیم، سوپر آکرلیک، سروین و دیگر پتوهای این شرکت یکی از اجزا اصلی و لاینفک یک خواب راحت و گرم هست. چرا که به دلیل سبکی و گرمای خوب بسیار محبوب و مورد پسند هست. این تنوع به این خاطر هست که هیچ شرکت تولید کننده یا کارخانه پتویی در هیچ جای دنیا یک نوع پتو به تنهایی تولید نمی کند. تنوع تولید باعث جذب مشتریان بیشتر می شود. از طرفی سلایق متفاوت را پاسخ می دهد.

قیمت پتو نرمینه مدل نسیم یک نفره و دو نفره با مشخصات کلی و جامع

پتوی نسیم نیز یکی از انواع تولیدات پتو نرمینه بافت در کشور هست. این پتو دارای دو مدل کلی:

 1. پتو نسیم یک نفره
 2. پتو نسیم دو نفره

هست. که هر دو مدل تک نفره و دو نفره دارای تنوع هستند. این تنوع شامل: انواع رنگ و انواع طرح و موارد دیگر هست. به همین خاطر هم محبوبیت پیدا کرده است. مشخصات کامل و جامع این پتو به شرح زیر هست.

 • پتو یک نفره نسیم
 • وزن: 1.5 کیلو
 • ابعاد: 2.15 * 1.55 متر
 • هر کارتن: 14 تخته
 • پتو دو نفره نسیم
 • وزن: 2.3 کیلو
 • ابعاد: 2.35 * 2.15 متر
 • هر کارتن: 12 تخته

به علت نوسان قیمت ها تماس  یا از طریق واتس آپ یا تلگرام یا اینستاگرام پیام بذارید.

قیمت پتو نرمینه مدل نگین یک نفره و دو نفره با مشخصات کلی و جامع

بیان کردیم که تنوع تولید پتو توسط هر کارخانه پتو مثل کارخانه پتو نرمینه بافت نشان از توانمندی و مهارت در جذب خریداران پتو هست. کارخانه نرمینه باف هم از این قاعده پیرو کرده است. تنوع محصولات خود را بالا نگه داشته است.

از میان محصولات و تولیدات متنوع پتو نرمینه بافت می توان پتو نگین را نام برد. ما به عنوان فروشنده پتو نگین نریمنه بافت اطلاعات کامل و جامع آن را برای شما فراهم کرده ایم. تا با خیال راحت مشخصات این پتو و همراه با عکس و طرح و رنگ آن را قبل از خرید بدست آورید. بدون نگران و با آگاهی کامل خرید کنید.

مشخصات کامل پتو نگین
 • پتو نگین یک نفره
 • وزن: 2.2 کیلو
 • ابعاد: 2.15 * 1.55 متر
 • هر کارتن: 10 تخته
 • ***********
 • پتو نگین دو نفره
 • وزن: 3.5 کیلو
 • ابعاد: 2.35 * 2.15 متر
 • هر کارتن: 8 تخته
برچسب‌ها:, , , ,

قیمت پتو نرمین دو نفره تک رنگ و گلدار | قیمت پتو نرمینه بافت یزد

لیست قیمت پتو نرمین دو نفره تک رنگ و گلدار از پر بازدید ترین لیست های پتو در میان پتو های ردیف میانه پتویی هست. این پتو جز لیست قیمت پتو نرمینه بافت یزد و کاشان هست. کارخانه تولید کننده پتو نرمینه بافت با داشتن تنوع محصولی توانسته در یک رده بندی، سه مدل پتو تولید کند. ردیف اول شامل پتو های گران قیمت سنگین وزن هست. ردیف و دوم شامل پتو های متوسط و میانه هست. ردیف سوم از نظر قیمت و وزن نسبت به دو گروه بالاتر درسطح پایین تر هستند.

مقایسه لیست قیمت پتو نرمین دو نفره و یک نفره با بقیه پتوها

گفتیم که کارخانه نرمینه بافت در یک دسته بندی کلی سه ردیف تولید دارد.

 • دسته سنگین وزن و گران قیمت: مثل پتو ونلون و سوپرآکریلیک: این مدل پتو ها معمولا تعداد در کارتن آنها کم هست. تعداد در کارتن آنها 4 تا 8 تاست.
 • دسته پتو های میانه: این دسته پتو ها شامل پتو هایی مثل نریمنه هست که تعداد در کارتن آنها معمولا 8 تا 12 تاست. وزن و قیمت آنها از گروه اول کمتر ولی از گروه سوم بیشتر هست.
 • دسته پتوهای سبک پرفروش: این گروه از پتو ها فروش بیشتری دارند. ولی وزن و قیمت کمتری دارند. اما تعداد در کارتن آنها بین 12 تا 14 تاست.

در مجموع پتو نرمین که تولید کارخانه پتو نرمینه بافت یزد و کاشان هست. دارای وزن و قیمت توسط هست. برای دریافت لیست قیمت پتو نرمین دو نفره تماس بگیرید.

[us_image image=”1331″ align=”center” style=”circle”]

برای قیمت پتو نرمین دو نفره تماس بگیرید

[us_image image=”1815″ size=”full”]

برای قیمت پتو نرمین دو نفره تماس بگیرید

[us_image image=”1302″ align=”center” style=”circle”]

برای قیمت پتو نرمین دو نفره تماس بگیرید

مشخصات پتو نرمینه

(بیشتر…)

برچسب‌ها:, , , ,

تماس با ما

تماس تلفنی

تماس از طریق واتساپ

تماس از طریق تلگرام

اینستاگرام نیرباف

تماس با ما

اینستاگرام نیرباف

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها