روفرشی چیست | گروه تولیدی نیرباف

آنچه از واژه ی روفرشی به ذهن بلافاصله خطور می کند، این است که روفرشی، چیزی هست که روی فرش قرار می گیرد. اما این پاسخ فوری نما تواند پاسخ تکمیلی خوبی باشد. لذا ما ضمن معرفی انواع روفرشی گروه تولیدی نیرباف، توضیح ساده و مفل تری به شما خواهیم داد. لذا بیان می کنیم که در سطحی بالاتر روفرشی را  پارچه ای ضخیم شبیه قالی تعریف کرده اند. که این پارچه ضخیم در کف اتاق بر روی کف پوش اتاق مثل فرش یا قالی و … قرار می گیرد و آن را می پوشاند. جنس روفرشی (پارچه ضخیم) طبق این تعریف از جنس پارچه یعنی نخ هست.

چرا روفرشی را روی کف پوش اتاق: قالی یا فرش قرار می دهند؟

هدف بهره بردن از روفرشی این است که کف پوش اصلی خانه مثل قالی یا فرش از نور خورشید، پازدگی و گرد و خاک در امان باشد. البته می تواند به منظور پوشش عیوب کف پوش نیز باشد مثلاً زخم و یا لکه های فرش را می پوشاند. یکی دیگر از اهداف استفاده از روفرشی تمیز ماندن کف پوش ها از لکه ها و چرک و کثافت های دیگر هست. در مجموع دلایل استفاده از روفرشی بسیار هست. اما کاربرد اصلی آن همان پوشش و حفاظت از کف پوش اصلی خانه هست.

[vc_empty_space height=”30px”]

انواع روفرشی | انواع روفرش گروه تولیدی نیرباف

در یک نگاه روفرشی را می توان به چند دسته تقسیم کرد. ما در این مقاله به شما مواردی را یاد می دهیم.

  • روفرشی کلاسیک
  • روفرشی مدرن
  • روفرشی مدرن ابریشم
  • روفرشی مدرن ترک کشدار

برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد انواع روفرشی انشاله در مقالات دیگر سایت با شما خواهیم بود.

[vc_empty_space height=”20px”]

رو فرشی تولید کدام کشور هست؟

اما سوال اصلی تر در ذهن شما قطعاً این است که روفرشی محصولی وارداتی هست؟ یا تولید ایران هست؟

پاسخ این سوال نیز با نگاهی به بازار این است که روفرشی هم ایران تولید می شود. هم محصولی وارداتی هست.

پس روفرشی در کدام شهر ایران تولید میشود؟ روفرشی محصولی است که عمده آن در ایران تولید می گردد. استان و شهر یزد منبع اصلی تولیدکنندگان این محصول نساجی هست. ایران نه فقط تولیدکننده بلکه صادر کننده روفرشی نیز هست. صادرات روفرشی ایران به خیلی از کشور های جهان صورت می گیرد.

اما ایران وارد کننده روفرشی نیز هست!!! تنوع سلیقه ها باعث می شود تا همیشه آنچه در یک کشورتولید می شود ارضا کننده نباشد. لذا واردات روفرشی صورت بگیرد. روفرشی دورکشدار ترک، عمدتاً از طریق ترکیه وارد ایران می شود که اتفاقاً مورد استقبال خانم های ایرانی نیز قرار گرفته هست.

اما یکی از تولیدکنندگان قدیمی روفرشی در ایران، گروه تولیدی نیرباف هست. گروه تولیدی نیرباف، با بیش از سه فعالیت در عرصه تولید انواع روفرشی، پتو، تشک و زیرانداز و مجهز به تکنولوژِ روز دنیا توانسته است معجون گر هنر ایرانی و تکنولوژی دنیا باشد.

در ادامه همین صفحه انواع روفرشی گروه تولیدی نیرباف را به شما بطور مفصل شرح می دهیم.

تماس با ما

تماس تلفنی

تماس از طریق واتساپ

تماس از طریق تلگرام

اینستاگرام نیرباف

تماس با ما

اینستاگرام نیرباف

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها