زیرانداز حصیری پلاستیک

زیرانداز چیست؟

منابعی مثل ویکی پدیا زیرانداز را نوعی پوشش پارچه‌ای دانسته اند که البته می تواند پوشش، پلاستیک باشد. که به صورت معمول بر روی سطح زمین مورد استعمال قرار می گیرد. هم چنین، این پوشش پارچه ای ممکن است که از این وسیله برای استفاده در زیر سفره ها نیز استفاده گردد. تا مانع از ریختن تکه‌های نان و غذا و یا .. بر روی سطح زمین یا کف اتاق گردد

زیر اندار در تعریفی ساده تر می تواند به معنای هر چیزی یا وسیله ای که زیر انداخته شود معنا گردد. این وسیله که زیر انداخته می شود وانسان بر روی آن می نشیند، می تواند بر چند نوع باشد. که ما در این مقاله فقط به دونوع اصلی آن اشاره می کنیم.

جنس زیرانداز حصیر پلاستیک

زیرانداز حصیر مسافرتی از جنس پلاستیک هست. عمده حصیر های پلاستیک هکان طور که از اسم آنها می تواند فهمید از پلاستیک ساخته می شوند. پلاستیک ها کهنه و غیر قابل استفاده را دوباره بازیافت می شوند و با درصد خاصی با مواد نو و تازه ترکیب می شوند، و زیرانداز حصیر پلاستیکی ارزان قیمت تهیه می شود.

اما تهیه زیرانداز حیر پلاستیک همیشه به صورت واساز و بازیافتی نیست. بخشی عمده ای از این محصول در گروه تولیدی نیرباف فقط و فقط از مواد اولیه نو و درجه یک بدون هیچ ترکیبی از مواد پلاستیکی و کهنه تولید و راهی بازار می شوند.

[us_separator]

برای شناخت بیشتر زیرانداز حصیری و اطلاعات جامع در مورد قیمت زیرانداز حصیری 12 متری، 9 متری،  متری و 4 متری مسافرتی اصفهان اینجا کلیک کنید.

زیرانداز حصیر پلاستیک  گروه تولیدی نیرباف

زیرانداز حصیر نیرباف (حصیر پلاستیکی)، این حصیر ها با توجه به این که با دستگاههای بافندگی خارجی انجام می گیرند بر حسب یارد ارائه می شوند (لازم به ذکر هست که هر یارد 90 سانتیمتر هست).

زیرانداز های حصیر پلاستیک مسافرتی تولید نیرباف دارای حداقل سه نوع می باشند.

  1. یک تکه
  2. دو تکه

الف- زیرانداز حصیر پلاستیک مسافرتی یک تکه نیرباف:

این نوع حصیری دارای بیشترین میزان خرید و فروش حصیر مسافرتی در ایران و دیگر کشورها در بخش صادرات می باشد. حصیر مسافرتی یک تکه نیرباف در سایز های مختلف تولید و روانه بازار های داخلی ایران و همچنین بازار های کشورهای همسایه مثل ارمنستان، افغانستان، ترکیه، عراق، سوریه، قطر و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس می گردد.

این نوع زیرانداز حصیر مسافرتی بیشتر در سایز های 4 یارد، 6 یارد، 9 یارد و 12 یارد تولید می گردد.

البته در سایز های دیگر به سفارش خریدار در تعداد بالا نیز تولید می گردد. زیرانداز حصیری های نیرباف دارای طرح های مختلف با رنگ های متفاوت و بسته بندی های بسیار خوب می باشد.

1- زیرانداز حصیر چهار یارد یک تکه: ابعاد به سانتیمتر 180*180 هست. دارای نوار دوزی دور تا دور هست. تعداد این مدل در یک کیسه 30 تخته هست.

2- زیرانداز حصیر شش یارد یک تکه: ابعاد به ساتیمتر  180 * 270 می باشد. دارای نوار دوزی دور تا دور هست. تعداد این مدل در یک کیسه 24 تخته هست.

3- زیرانداز حصیر نه یارد یک تکه: ابعاد به سانتیمتر 270 * 270 می باشد. دارای نوار دوزی دور تا دور هست. تعداد این مدل در یک کیسه 16تخته هست.

4- زیرانداز حصیر دوازده یارد یک تکه: ابعاد به سانتیمتر 270 * 360 می باشد. دارای نوار دوزی دورتا دور هست. تعداد این مدل در یک کیسه 12 تخته هست.

ب- زیرانداز حصیر پلاستیک مسافرتی دو تکه نیرباف:

دسته دیگر از زیرانداز های حصیر پلاستیک دو تکه می باشند که دارای دوخت از وسط می باشند، هر چند که این دوخت به علت دقت تولید در دید جلوه نمی کند.

1- زیرانداز حصیر چهار یارد دو تکه: دارای ابعاد به سانتیمتر 180*180 و تعداد داخل یک کیسه 34 تخته می باشد.

2- زیرانداز حصیر شش یارد دو تکه: دارای ابعاد به سانتیمتر 180*270 و تعداد داخل یک کیسه 26 تخته می باشد.

3- زیرانداز حصیر نه یارد دو تکه: دارای ابعاد به سانتیمتر 270*270 و تعداد داخل یک کیسه 16 تخته می باشد.

4- زیرانداز حصیر دوازده یارد دو تکه: دارای ابعاد به سانتیمتر  270*360  و تعداد داخل یک کیسه 12 تخته می باشد.

تماس با ما

تماس تلفنی

تماس از طریق واتساپ

تماس از طریق تلگرام

اینستاگرام نیرباف

اینستاگرام نیرباف

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها