[vc_row][vc_column][vc_column_text]قبل از خرید پارچه جاجیم عرض 90 سانتی متر تا 3m از کارخانه تولیدی پارچه جاجیم نیرباف یزد یا هر کارخانه دیگری توصیه می کنیم که حتما این مقاله را بخوانید. خواندن این مقاله شمارا در موقع خرید پارچه جاجیم بورت عمده یا خرده و چه مستقیم از کارخانه تولیدی پارچه جاجیم و چه از عمده فروشی پارچه جاجیم و یا هر فروشنده دوره گردی می تواند کمک شایانی به شما بکند.

خرید پارچه جاجیم

نکاتی هست که حتما اید در زمان خرید پارچه جاجیم به آنها توجه داشت چرا که داشتن این اطلاعات فنی و کافی بودن این الاعات می تواند به شما کمک بسیار شایان بکند لذا به همین جهت لازم دانستیم که نسبت به مشخصات و و یژگی های انواع پارچه جاجیم اطلاعات کافی و لازم را خدمت شما ارایه داریم ببه این امید که مورد توجه شما قرار بگیرد.
ابتدا باید عرض شود که پارچه جاجیم دو دسته هست::
1) پارچه جاجیم یزدی
2) پارچه جاجیم اصفهانی
هر چند قصد و هدف در این مقاله توصیف پارچه جاجیم اصفهان هست اما در مقاله ای دیگر به ور مفصل به توضیحاتی در مورد پارچه جاجیم یزد خواهیم پرداخت.

اما مقدمتا باید بیان شود که پارچه جاجیم یزد از تار و پود های کاملا متفاوتی از پارچه های جاجیم اصفهان تشکیل شده است لذا چون خود می تواند موضوع یک مقاله مفل دیگری باشد جداگانه بررسی خواهد شد.

در مورد ارچه جاجیم اصفهان باید نوشت که در تار و ودرش از نخ بی سی اف (یا همان اصلاح بازاری پی پی) استفاده شده است.[/vc_column_text][us_image image=”6670″ size=”full” align=”center” style=”circle”][vc_column_text]

خرید مستقیم از کارخانه تولیدی پارچه جاجیم نیرباف اصفهان

تولیدات کارخانه تولیدی پارچه جاجیم اصفهان در طرح های محدودی تولید می گردد.  طرحهای تولیدی پارچه جاجیم اصفهان که معروفیت بیشتری دارند طرح های الماسی، خشتی، مربع، هفت و هشتی و غیرو هستند که به طور حتم یا با آنها آشنا هستید یا در آینده با آنها آشنا خواهید شد.

در همین سایت و نیز در کانال تلگرام و نیز ایسنتاگرام می توانید طرح های متنوعی از تولیدات کارخانه تولیدی پارچه جاجیم اصفهان را مشاهده کنید.

به طور کلی تولیدات کارخانه پارچه جاجیم اصفهان به صورت معمول و شناخته شده در عرض های خاصی به صورت خام تولیدو راهی بازار می گردد. لازم هست بدانید که این مورد بسیار مهم است که در زمان خرید پارچه جاجیم اصفهان به دلیل سبک بودن جاجیم اصفهانی نسبت به جاجیم یزدی استفاده خام از آن تقریبا ممکن  نخواهد بود.

تولیدات کارخانه پارچه جاجیم اصفهان را باید با لمینت خریداری کنید یا آن که در صورت خرید پارچه جاجیم اصفهان به صورت خام حتما و حتما آن را لمینت کنید تا قابلیت استفاده مناسب را داشته باشد.

در مورد محصولات و تولیدات کارخانه تولیدی پارچه جاجیم اصفهان باز هم باید بدانید که تولید این دست پارچه ها بین های خاصی بر حسب گرم به ازای هر متر طول انجام می شود لذا تولید و فروش پارچه جاجیم اصفهان بر حسب مهندسی خاصی صورت می گیرد که خیلی از خریداران هنگام خرید پارچه جاجیم اصفهان نمی دانند اما داشتن این اطلاعات شما را در موقع خرید پارچه جاجیم و نیز تولید محصول دلخواهتان یاری خواهد کرد تا تولید محصولاتی بهتر داشته باشید.

یکی از تولیدات جاجیم اصفهان در عرض 160 سانتی متر در بازه وزن 320 الی400 گرم تولید و سالهاست که راهی بازار می گردد و مدل 2 متری جاجیم اصفهان در بازه وزن 410 گرم الی 500 گرم تولید و راهی بازار هدف می گردد.

یکی از پارامتر های بسیار کلیدی و مهم در زمانهای خرید پارچه جاجیم توجه ویژه به وزن پارچه های جاجیم است، به عبارتی در زمانی که شما قصد خرید انواع پارچه جاجیم را دارید باید حتما و حتما وزن پارچه جاجیم را جویا و بدقت مورد توجه قرار دهید تا بر اساس ارزش های واقعا واقعی پارچه جاجیم خرید و برای آن هزینه کنید. تاکید د ارم که این دقت ها حتما مورد تولید محصولات مورد نظرتان اثرگذاری خود را نشان خواهد داد.

این نکته مبرهن و روشن هست که هرچقدر وزن پارچه جاجیم کمتر باشد قیمت پارچه جاجیم نیز ارزان تر است ولی در عوض کیفیت پارچه جاجیم مورد نظر هم می تواند کاهش چشم گیر تری پیدا کند و به تبع محصولات فراهم شده از آن نیز کیفیت پایین تری نیز خواهند داشت. البته لازم هست ذکر شود که هر محصولی که تولید می کنید لازم نیست که باکیفیت باشد.

حالا که اطلاعات کافی نسبت به پارچه های جاجیم اصفهان کسب کردید لازم هست یادآوری کنیم که در بخشی از مقاله از ضرورت لمینت شدن پارچه جاجیم اصفهان صحبت شد لذا در این بخش به انواع لمینت می پردازیم:

  • پارچه جاجیم لمینت با پارچه اسپان باند
  •  پارچه جاجیم لمینت شده با مواد ضدآب
  • پارچه جاجیم لمینت شده با نمد
  • پارچه جاجیم لمینت شده با فوم

البته باید ذکر کرد که مرسوم ترین و معمول ترین حالت لمینت شدن پارچه جاجیم با پارچه های اسپان باند است. یکی دیگر از نکات لازم به ذکر دیگر و نیز مهم در هنگام خرید پارچه جاجیم این هست که بدانید که گرماژ پارچه اسپان باند چقدر هست.

دومین نوع لمینت کردن پارچه جاجیم لمینت با مواد پلی اتیلن است که پارچه جاجیم را کاملا ضدآب می کند. این مدل لمینت کردن پارچه جاجیم کیفیت بسیار بالایی دارد ولی لازم به ذکر هست که یکی از معایب آن ترد شدن پارچه است که می تواند باعث پارگی پارچه شود.

سومین مورد که استفاده کمتری در لمینت کردن پارچه جاجیم دارد لمینت با نمد است که البته نرمینگی خاصی به پارچه می دهد ولی مصارف خاص به خود را نیز دارد. که فعلا مورد بحث ما نیست.
و آخرین مورد از موارد لمینت کردن پارچه جاجیم که به تازگی در بازار نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است لمینت کردن با فوم هست که بیشتر در تولید انواع کیف ها به خصوص کیف های جافلاکسی کاربرد دارد.
در هنگام خرید پارچه جاجیم حتما و حتما نکات قید شده بالا را مد نظر خود قرار دهید تا خرید مطمئن تر و بهتری داشته باشید.[/vc_column_text][us_image image=”6673″ size=”full” align=”center” style=”circle”][vc_column_text]

موارد مصرف پارچه جاجیم

هر چند برخی نظر دارند که انواع پارچه های جاجیم در سال های اخیر به دلیل عدم تغییرات و به اصطلاح عدم آپدیت شدگی در ساختار نهایی پارچه جاجیم با استقبال کمتری از طرف خریداران پارچه مواجه شده است ولی لازم به ذکر هست که هنوز هم جذابیت خاص پارچه جاجیم باعث تولید انبوه و به خصوص صادرات آن به کشورهایی مثل عراق و …. می شود.

از کلیدی ترین و مهم ترین موارد مصرف پارچه جاجیم می توان به مورد مصرف آن در انواع زیرانداز های مسافرتی جاجیمی، کاور رختخواب جاجیمی، کیف های سنتی طرح جاجیمی و انواع دیگر که در اکسسوری خانه ها استفاده گردد نام برد.[/vc_column_text][us_image image=”6676″ size=”full” align=”center” style=”circle”][vc_column_text]ما در تماس های بسیار مکرری که با مرکز مشاوره قبل از خرید از کارخانه پارچه جاجیم گروه تولیدی نیرباف گرفته شده است به این نتیجه رسیده ایم که مهم ترین نکته برداشتی از صحبت های مشتریان و خریداران عدم شناخت دقیق نسبت به کم و کیف و نیز خرید پارچه جاجیم می باشد.

لذا به همین دلیل تلاش کرده ایم که در یک مقاله هرچند کوتاه و مختصر اما پر مغز و غنی به بررسی عوامل مهم در خرید پارچه جاجیم بپردازیم باشد که رضایت لازمه ی شما را به همراه داشته باشد.

 

در نهایت در صورتی که شما هم خریدار عمده حداقل یک عدل ۲۰۰ تا ۲۴۰ متری از این مدل پارچه بودید می توانید با کارخانه تولیدی پارچه جاجیم نیرباف در یزد و اصفهان تماس بگیرید. ما همیشه همراه و هم گام شما در خریدی برتر با شما هستیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظر خود را بگذارید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.