[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران و آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران دو مورد سوالات متداولی است که فروشندگان به هنگام خرید عمده اجناس خود؛ آن را پرس و جو میکنند، به همنی جهت امروز قصد داریم این مقاله را به این دو موضوع اختصاص دهیم.

تشک یا زمین خواب به عنوان وسیله‌ای که از قدیم برای راحتی اقامت مهمان در منازل ایرانی کاربرد داشته شناخته می‌شود. این وسیله در طی سالیان دراز تکامل پیدا کرده و از صورت سنتی و قدیمی خود فاصله گرفته و در انواع متنوع مدل‌های جدیدتر طراحی می‌گردد. برای بدست آوردن قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران به آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران مراجعه نمایید.

این وسیله در زما‌ن‌های قدیم که استفاده از تخت آنچنان رایج نبوده، بسیار پرکاربردتر بوده و مورد استفاده قرار می‌گرفت. در آن زمان این وسیله وزن سنگینی داشت و حمل و انتقال آن درسفر و … بسیار پرچالش بود و حجم بسیاری از فضا را اشغال می‌کرد. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی رفته رفته الیاف استفاده شده در این تشک‌ها تغییر پیدا کرد و امروزه در وزن و اندازه‌های مطلوب طراحی می‌گردد. به‌صورتیکه به یکی از وسایل پر استفاده در سفر تبدیل شده است.

تشک مهمان یا تشک مسافرتی، تشکی با قابلیت حمل، جهت استفاده بر روی زمین است. این تشک‌ها شبیه تشک‌های سنتی می‌باشند که دارای جنس پنبه هستند اما با این تفاوت که تشک‌های امروزی از الیاف و اسفنج تشکیل شده‌اند. برتری این دست از تشک‌ها باعث پرس‌وجوی قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران از آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران شده است. این قابلیت‌ها باعث استفاده راحت‌تر از آن‌ها و همینطور اشغال فضای کمتر در خانه‌ها شده است. این مسئله برای اکثر خانه‌های کوچک امروزی نوعی مزیت به شمار می‌آید.

شما می‌توانید برای کسب قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران از آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران از طریق تلگرام تماس حاصل نمایید.[/vc_column_text][us_image image=”7780″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران

قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران سوال بسیاری از افراد است که قیمت آن را از آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران بدست می‌آورند. تشک‌های مهمان تقریبا نازک هستند و در اندازه متوسط، بزرگ و تک نفره تولید و عرضه بازار می‌گردند. بیشتر آن‌ها پلی فوم هستند، اما بعضی از این تشک‌ها هم از لایه‌های فوم تهیه می‌شوند. تشک‌های طبی مسافرتی دارای قابلیت شستشو هستند. پارچه این دست از تشک‌ها متشکل از الیاف با کیفیت هستند تا در زمان شستشو مستمر آسیبی نبینند.

تشک‌های مهمان صنعتی در مقایسه با تشک‌های سنتی سبک‌تر و کم‌جاتر می‌باشند و عموما دارای کیف تشک هستند که با قرار دادن تشک در آن، این امکان را دارید تا آن را در هر جایی قرار دهید. برای خرید خرده تشک نیرباف میتوانید به فروشگاه آنلاین این شرکت مراجعه فرمایید.

انواع تشک مسافرتی شامل موارد زیر است.

تشک‌های مسافرتی تک نفره و دو نفره

عموما تشک‌های مسافرتی در نوع یک نفره تولید و عرضه بازار می‌شوند. خوب است بدانید تشک‌های مسافرتی به شکل دو نفره هم در بازار به فروش می‌رسند. این دست از تشک‌ها به خاطر فضای زیادی که اشغال می‌نمایند در مقایسه با تشک‌های تک نفره دارای محبوبیت کمتری می‌باشند.

برای بدست آوردن قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران به آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران مراجعه نمایید.

تشک‌های مسافرتی هوشمند

دسته‌ای از برندهای معروف جدیدا به تولید تشک‌های هوشمند اقدام کرده‌اند. قابلیت تنظیم دما در این تشک‌ها وجود دارد به صورتیکه شما این امکان را دارید تا این تشک‌ها را به برق وصل نمایید و دمای آن را تنظیم کنید.

شما می‌توانید برای کسب قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران از آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران از طریق واتساپ تماس حاصل نمایید.[/vc_column_text][us_image image=”7783″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران

شما با مراجعه به آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران به  مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران خواهید رسید و می‌توانید قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران را بدست آورید. در نسل جدیدی از تشک‌ها به جای بکار بردن الیاف پنبه، از الیاف‌های سبک‌تر چون اسفنج استفاده می‌شود که هم در کاهش وزن و هم در عدم ایجاد حساسیت تاثیرگذار است. تشک مهمان می‌تواند در شرایط آب و هوایی گوناگون استفاده شود و به نم‌زدگی و پوسیدگی دچار نگردد، پس در وضعیت آب و هوایی مرطوب یک گزینه عالی برای استفاده به حساب می‌آید.

برای بدست آوردن قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران به آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران مراجعه نمایید.

الیاف و مواد اولیه استفاده شده در این دست از تشک‌ها به صورتی است که جریان هوا بطور مطلوب درون آن‌ها صورت می‌پذیرد. در نتیجه از لحاظ بهداشتی هم یک انتخاب مناسب به حساب می‌آید. در بعضی از طراحی‌های تشک مهمان به جنبه‌های سلامتی انسان هم بسیار توجه شده است و تشک‌ها به صورت طبی دیزاین گشته‌اند و در نهایت به کمر و ستون فقرات انسان آسیبی وارد نمی‌گردد.

از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌های این دست از تشک‌ها امکان شست و شوی راحت آن‌ها است. روکش تشک عموما به شکل زیپی از بخش‌های داخلی آن جدا شده و در داخل ماشین لباسشویی شسته می‌گردد. تشک مهمان از جمله تشک‌های دارای قیمت مناسبی می‌باشند و در مراکز توریستی و هتل‌ها بسیار کاربرد دارند.

شما می‌توانید برای کسب قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران از آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران از طریق اینستاگرام تماس حاصل نمایید.[/vc_column_text][vc_column_text]

مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران

تشک‌های مسافرتی از جمله تشک‌های پرکاربردی هستند که در لوازم ضروری خانه جای می‌گیرند. این دست از تشک‌ها باتوجه به جنس و کاربرد، مزایای زیادی دارند که باعث شده تا موردتوجه بسیاری از خریداران عمده واقع گردند. خیلی از افراد برای خرید عمده این کالا از آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران پرس‌وجو می‌کنند.

چنانچه فروشنده هستید و به دنبال خرید تشک مسافرتی عمده هستید، برای خرید تشک‌های مسافرتی باید تمام جوانب و نیازهای مشتری را بسنجید. باید سعی کنید کالای با کیفیت مطلوب را شناخته و اقدام به خرید آن نمایید. خیلی از افراد به کیفیت تشک مسافرتی و یا مهمان توجهی ندارند و تنها به قیمت آن توجه می‌کنند. این دست از افراد باید بدانند گاهی نمی‌شود تنها براساس قیمت تصمیم گرفت.

به عبارتی کیفیت حرف اول را در بسیاری از تصمیمات می‌زند. بنابراین توصیه می کنیم درباره تشک مسافرتی بررسی‌های مربوطه را انجام دهید و باتوجه به نیاز بازار اقدام به خرید تشک مسافرتی باکیفیت نمایید. اینگونه هم کالای باکیفیت خواهید داشت و هم می‌توانید رضایت مشتری را به خود جلب نمایید.

شما می‌توانید برای کسب قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران از آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران به سایت‌های مربوطه مراجعه کنید.[/vc_column_text][us_image image=”7784″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

قیمت عمده تشک مسافرتی ارزان در تهران

اکثر این تشک‌های مسافرتی ارزان که در بازار تهران عرضه میشوند،  بسیار به صرفه و اقتصادی هستند و به همین خاطر مشتریان بیشتری در مقایسه با سایر تشک‌ها دارند. اغلب قیمت این تشک‌ها دارای رابطه مستقیمی با جنس و کیفیت آن‌ها است. به این شکل که هر چقدر جنس و الیاف استفاده شده در یک تشک باکیفیت‌تر باشد به همان مقدار قیمت آن هم نسبت به تشک‌های دیگر بیشتر خواهد بود. رنگ و مدل این دست از تشک‌ها نیز در قیمت آن‌ها تاثیر می‌گذارد.

برای نگهداری از تشک‌ها به نکاتی که در ادامه ذکر می‌کنیم دقت نمایید:

  • سعی نمایید از پریدن کودکان بر روی تشک جلوگیری کنید، چراکه باعث خراب گشتن و سست شدن لایه‌های تشک می‌شود.
  • در انتخاب رنگ و مدل تشک مسافرتی توجه کنید. در اکثر موارد پس از خرید این دست از تشک‌ها پس گرفته نمی‌شوند.
  • پس از استفاده میهمان آن‌ها را حتما بشویید و در مقابل آفتاب قرار دهید.
  • برای مراقبت حداکثری از این نوع تشک‌ها؛ پس از استفاده آن‌ها را جمع کرده و در کاور خود قرار دهید.
  • تلاش کنید بعد از چند بار استفاده از تشک مسافرتی آن را در محیط باز قرار دهید تا اینگونه منافذ آن از هوای تازه پر گردد.

شما می‌توانید برای کسب قیمت خرید تشک مسافرتی ارزان تهران از آدرس تولیدی تشک مسافرتی تهران با شماره‌های تماس، تماس حاصل نمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظر خود را بگذارید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.