قیمت روفرشی ابریشمی 12 متری 9 متری 6 متری 4 متری

آیا به دنبال بهترین قیمت روفرشی ابریشمی 12 متری 9 متری 6 متری 4 متری هستید؟ اگر قصد خرید این روفرشی ها را دارید. باید بدانید که جنس روفرشی ابریشمی با روفرشی های قدیمی با هم تفاوت دارند. برای همین قیمت متفاوتی هم خواهند داشت. به همین دلیل نیاز به توجه بیشتر برای خرید آن ها می باشد.

فروشنده های بسیاری هستند که اقدام به عرضه آن ها در بازار داخلی ایران می کنند. شما می توانید به راحتی یکی از آن ها را برای خرید انتخاب کنید. هر یک از سایزهای 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری هم با توجه به نیاز شما قابل خرید هستند.

توجه داشته باشید که این روفرشی های ابریشمی تنها در ابعاد خود تفاوت دارند. در جنس و کیفیت خود یکسان هستند. زیرا که همه از بهترین الیاف ابریشمی تولید شده اند.

ما در ادامه نگاهی به مشخصات و قیمت خرید انواع روفرشی 12 متری 9 متری  متری 4 متری هر یک در بازار خواهیم کرد.

[vc_empty_space]

برای دریافت لیست قیمت روفرشی ابریشمی 12 متری 9 متری 6 متری 4 متری هم اکنون تماس بگیرید.

[vc_empty_space]
قیمت روفرشی ابریشمی 12 متری 9 متری 6 متری 4 متری

قیمت روفرشی ابریشمی | کارخانه روفرشی یزد

روفرشی ضخیم جایگزین خوبی برای فرش است برای همین بسیاری هستند که در خانه خود ترجیح می دهند به جای فرش از یک روفرشی با کیفیت استفاده کنند. زیرا که فرش ها نیاز به شستن در قالیشویی دارند. از طرفی حمل آن ها سخت است.

برای همین روفرشی با کیفیت مناسب یک گزینه ایده ال است. تا بتوان با استفاده از آن خانه ای زیباتر داشت. علاوه بر این حمل و شستن آن راحت تر باشد.

روفرشی ابریشمی برای این کار گزینه ای مناسب است. زیرا که دارای بهترین بافت است. از سوی دیگر بهترین طرح ها را در بین روفرشی ها دارد. طرح این روفرشی ها مشابه طرح فرش می باشد.

[vc_empty_space]

به همین دلیل بسیاری به دنبال خرید این نوع روفرشی هستند. شما هم می توانید برای یک بار هم که شده آن را برای خرید انتخاب کنید.

اما اگر قصد این کار را داشته باشید. باید ابتدا به سایز مورد نیاز خود توجه کنید. زیرا که قیمت سایزهای مختلف روفرشی ابریشمی با یکدیگر یکسان نیست. ما در بخش های بعد در مورد قیمت های این محصولات بیشتر توضیح خواهیم داد.

[vc_empty_space]

گروه تولیدی نیرباف بعد از چند دهه تلاش به همت همه نیروهایمتخصص و تلاش گر خود موفق به تولید انواع محصولات زیر شده است. الف: روفرشی ب: زیرانداز حصیری پلاستیک ج: زیرانداز جاجیم د: روبالش ه: بالش خ: پتو ج: زیر سفره ای

هنر صنعت گران نیرباف هم چنان به تلاش های بی وفقه خود ادامه می دهند. با این امید که تنوع طرح و رنگ بیشتری برای سلایق مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

[vc_empty_space]

برای خرید مستقیم زیرانداز سفری هم اکنون اینجا کلیک کنید.

مرکز پخش عمده زیرانداز مسافرتی 12 متری 6 متری

برای ارتباط تلگرامی اینجا عضو شوید.

کارخانه پتو ژله ای در اصفهان | خرید پتو ژله ای از کارخانه به صورت مستقیم
[vc_empty_space]

قیمت روفرشی ابریشمی 12 متری | روفرشی یزد

روفرشی 12 متری ابریشمی یکی از بزرگ ترین سایزهای این محصولات است. که می تواند به عنوان مثال برای پذیرایی شما استفاده شود. این روفرشی ها واقعا زیبا هستند. برای همین ارزش خرید برای پذیرایی را دارند.

این محصول ضخیم بوده و مانند قالی به نظر می رسد. از سوی دیگر شستن آن بسیار راحت تر از فرش است. برای همین در صورتی که قصد تعویض فرش خود را دارید. گزینه ای ایده ال برای خرید خواهد بود.

اگر در مورد قیمت روفرشی ابریشمی 12 متری 9 متری 6 متری 4 متری در بازار از فروشنده ها بپرسید. خواهید دید که قیمت روفرشی ابریشمی 12 متری بیشتر از سایزهای کوچک تر آن یعنی روفرشی 9 متری 6 متری و 4 متری است. هم چنین ممکن است قیمت این روفرشی از دیگر روفرشی های 12 متری که عادی هستند بیشتر باشد. که به دلیل کیفیت بالاتر آن است.

این کیفیت بالاتر برای شما محیطی بهتر را در خانه فراهم خواهد کرد. برای همین اگر پس از آگاهی از قیمت روفرشی ابریشمی 12 متری 9 متری 6 متری 4 متری فکر کردید کمی گران به نظر می رسند. به این نکته هم توجه داشته باشید که کیفیت بالاتری دارند

با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تماس با ما

تماس تلفنی

تماس از طریق واتساپ

تماس از طریق تلگرام

اینستاگرام نیرباف

تماس با ما

اینستاگرام نیرباف

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها