قیمت زیرانداز پارچه ای کیف دار پیک نیک 4 تا 12 متری | فروش زیرانداز

قیمت زیرانداز پارچه ای کیف دار پیک نیک 4 تا 12 متری | فروش زیرانداز
عناوین مقاله

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]قیمت زیرانداز پارچه ای کیف دار پیک نیک 4 تا 12 متری و فروش زیرانداز دو مورد از موضوعات مورد بحث امروز از مجله نیرباف می‌باشند؛ برای بررسی آنها در ادامه همراه ما باشید.

بسیاری از مشتریانی که در زمینه فروش زیرانداز فعالیت دارند در مورد قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ متری سؤال دارند. زیرانداز‌های پارچه‌ای جزء پرطرفدارترین و باکیفیت‌ترین زیرانداز‌هایی هستند که خانواده‌های ایرانی تمایل زیادی به خرید آن‌ها دارند.

زیرانداز‌های پارچه‌ای به صورت کاملاً ضد آب تولید می‌شوند. یعنی در لایه زیرین این زیرانداز‌ها یک لایه ضدآب وجود دارد که مانع از نفوذ آب به لایه سطحی زیرانداز می‌شود. زیرانداز‌های پارچه‌ای در انواع مختلفی ساخته شده که پارچه جاجیم و نمد تنها نمونه‌هایی از آن‌ها می‌باشند.

اگر می‌خواهید از قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ متری اطلاع پیدا کنید، به قسمت تماس با ما مراجعه کنید. در این قسمت شماره تماس‌های مربوط به کارشناسان نیرباف قرار داده شده است.

می‌توانید قیمت دقیق هر محصول را از کارشناسان مربوطه استعلام بگیرید. امروزه بسثیاری از مشتریان به دنبال خرید زیرانداز‌های کیف دار هستند. زیرا حمل و نقل این زیرانداز‌ها بسیار آسان‌تر بوده و زیرانداز خیلی دیتر کثیف می‌شود. این زیرانداز نیز دارای کیف مخصوص به خود است که می‌تواند باعث جابه جایی آسان آن در سفر‌ها و گردش‌های مختلف شود.

قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ نفری رابطه مستقیمی با کیفیت ساخت آن دارد. در کارخانه نیرباف برای تولید این زیرانداز‌ها از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال‌ها استفاده می‌شود. متأسفانه برخی از کارخانه‌ها این محصولات را با کیفیت پایین ساخته و آن را با قیمت بسیار کم به فروش می‌رسانند. مشتریان نیز این کالا‌ها را خریداری کرده و با فروش محصول بی‌کیفیت اعتبار کسب و کار خود را زیر سؤال می‌برند.

اگر در زمینه فروش زیرانداز فعالیت دارید باید به فکر اعتبار برند خود و رضایت مشتریانتان نیز باشید. پس سعی کنید کیفیت را در اولویت قرار دهید. برای خرید بهترین زیرانداز‌های پارچه‌ای کیف دار از طریق تلگرام با کارشناسان نیرباف در ارتباط باشید.[/vc_column_text][us_image image=”8150″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

تولیدی زیرانداز پارچه ای

قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ متری به شرکت تولید‌کننده آن ارتباط مستقیم دارد. تولیدی نیرباف یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین کارخانه‌هایی است که بهترین زیرانداز‌ها مسافرتی را در کشور تولید می‌کند. بسیاری از محصولات این کارخانه به خارج از کشور نیز صادر می‌شوند. زیرا کیفیت ساخت محصولات این شرکت بی‌نظیر است.

اگر می‌خواهید با قیمت بسیار مناسبی این محصولات را خریداری کنید می‌توانید از قابلیت خرید عمده این شرکت استفاده کنید. فروشندگانی که در زمینه لوازم مسافرتی، پیک نیک و کوهنوردی فعالیت دارند می‌توانند این زیرانداز‌ها را به صورت عمده خریداری کنند. این گونه در فروشگاه خود هیچگاه دچار کمبود محصول نخواهید شد.

قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ متری به صورت عمده بسیار مناسب‌تر می‌باشد. در نتیجه می‌توانید این محصول را با قیمت مناسب خریداری کرده و با سود بسیار بهتر بفروشید. تولیدی نیرباف محصولات خود را در جدیدترین طرح‌ها و رنگ‌ها تولید می‌کند. بنابراین این محصولات در فروشگاه شما می‌توانند نظر مشتریان را جلب کرده و به خوبی فروش بروند.

فروش زیرانداز پارچه‌ای نسبت به انواع دیگر زیرانداز بسیار به صرفه‌تر می‌باشد. زیرا این زیرانداز‌ها فروش بیشتری دارند. زیرانداز پارچه‌ای وزن بسیار کمتری نسبت به انواع زیرانداز‌های دیگر دارد. درنتیجه حمل و نقل ان مخصوصاً برای طبیعت گردان و کوهنوردان بسیار آسان‌تر می‌باشد.

برای اطلاع قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ متری می‌توانید به اینستاگرام نیرباف مراجعه کنید. همچنین فروش زیرانداز نیرباف از طریق اینستاگرام نیز انجام می‌شود. امروزه بسیاری از فروشندگان کالای مسافرتی و ورزشی فرصت کافی برای خرید حضوری را ندارند. زیرا این فروشندگان مشغله‌های کاری فراوانی داشته و نمی‌توانند زمان زیادی را صرف خرید کنند.

تولیدی نیرباف برای فراهم آوردن رفاه حال این مشتریان امکان خرید غیرحضوری و آنلاین را فراهم کرده است. شما می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و از طریق اینستاگرام سفارش دهید.[/vc_column_text][us_image image=”8152″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

فروش زیرانداز پارچه ای به قیمت عمده

قیمت زیرانداز پارچه ای کیف دار پیک نیک 4 تا 12 متری بسیار ارزان بوده و فروش زیرانداز به صورت عمده موجب کاهش چشمگیر قیمت برای مشتری شده و منجر به رضایت وی از خرید خواهد شد. کاربرد زیرانداز‌های پارچه‌ای بسیار زیاد و متفاوت می‌باشد. خانواده‌ها در پیک نیکریا، گردش و مسافرت از این زیرانداز‌ها بهره می‌برند. همچنین کوهنوردان و طبیعت گردان قشر دیگری هستند که از این زیرانداز‌ها همواره استفاده می‌کنند.

بنابراین فروشگاه‌هایی که در این حوزه‌ها فعالیت دارند باید دارای موجودی بالایی از این محصول باشند. فروش زیرانداز پارچه‌ای به صورت عمده می‌تواند سود بسیار خوبی به فروشندگان برساند.

قیمت فروش زیرانداز پارچه‌ای کیف دار به ابعاد زیرانداز نیز بستگی دارد. زیرانداز‌های ۴ متری بیشتر برای خانواده‌های کم جمعیت و کوهنوردان استفاده می‌شود. زیرا کوهنوردان نمی‌توانند زیرانداز‌هایی با ابعاد بزرگ را همراه خود حمل نمایند. اما زیرانداز‌های ۴ متری بسیار راحت در کوله پشتی‌های کوهنوردی جا می‌شود.

این زیرانداز برای مسافت‌های کم همانند گردش‌های کوتاه مدت بسیار مناسب است. بنابراین این زیرانداز با این ابعاد طرفداران مخصوص به خود رادارد. پس حتماً باید این زیرانداز را در لیست محصولات خود در فروشگاه داشته باشید.

قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ نفری اگر در ابعاد بزرگ‌تر باش قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. مثلاً زیرانداز‌های ۹ متری و ۱۲ متری قیمت بیشتری نسبت به زیرانداز‌های ۴ متری و ۶ متری دارند. زیرانداز ۶ متری برای خانواده‌هایی که جمعیت بیشتری دارند بسیار مناسب‌تر است. این زیرانداز را بیشتر برای زیر چادر در مسافرت‌ها استفاده می‌کنند.

انعطاف‌پذیری بالای زیرانداز پارچه‌ای یکی از مزیت‌های بزرگ این زیرانداز است. زیرانداز پارچه را به آسانی می‌تون تا کرده و آن را در کیف مخصوص خود و یا در کوله پشتی قرار داد. قابلیت شستشو برای مشتریان بسیار مهم است.

زیرا زیرانداز همیشه باید تمیز باشد. بنابراین قابلیت شستشوی این محصول یکی دیگر از نقاط قوت آن است. می‌توان در هر بار استفاده این زیرانداز را در ماشین لباسشویی قرار داد. برای خرید عمده و تک زیرانداز پارچه‌ای می‌توانید به فروشگاه آنلاین نیرباف مراجعه نمایید.[/vc_column_text][us_image image=”8151″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

قیمت زیرانداز پارچه ای کیف دار پیک نیک 4 تا 12 متری

قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ متری در تولیدی نیرباف بسیار مناسب‌تر از کارخانه‌های دیگر است. تولیدی نیرباف جهت فراهم آوردن سود بیشتر برای مشتریان خود امکان خرید بدون واسطه را فراهم آورده است. یعنی شما می‌توانید محصولات تولیدی نیرباف را از درب کارخانه و به صورت مستقیم خریداری کنید. درنتیجه لازم نیست بابت واسطه‌ها هزینه‌های اضافی خرج کنید.

این گونه مشتریانی که دارای کسب و کار خود هستند می‌توانند با قیمت بسیار مناسب‌تری محصولات را خریده و با سود بهتری آن را بفروشند. برای اطلاع از قیمت دقیق به قسمت تماس با ما سایت نیرباف مراجعه کنید و با کارشناسان نیرباف در ارتباط باشید.

قیمت زیرانداز پارچه‌ای کیف دار پیک نیک ۴ تا ۱۲ متری در سایز‌های ۹ متری و ۱۲ متری مقداری بیشتر می‌باشد. زیرا متریال بیشتری برای ساخت این زیرانداز‌ها به کار رفته است. زیرانداز پارچه‌ای در تولیدی نیرباف با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز ساخته می‌شود. بنابراین این زیرانداز‌ها کیفیت و استقامت بسیار بالایی داشته و می‌توانند طول عمر زیادی داشته باشند.

این زیرانداز‌ها به آسانی پاره نشده و در طول زمان بافت و رنگ خود را حفظ می‌کنند. با فروش محصولات باکیفیت می‌توانید روز به روز به تعداد مشتریان خود افزوده و درآمد بسیار بالایی را کسب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش زیرانداز پارچه‌ای در نیرباف می‌توانید با شماره‌های موجود در قسمت تماس با ما، تماس بگیرید.

ضمنا امکان خرید آنلاین از طریق واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و فروشگاه آنلاین نیرباف وجود دارد. همچنین می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت سفارش خود را به صورت مستقیم به کارشناسان ما دهید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

تماس با ما

.

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام نیرباف

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها