[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی و عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان موضوعاتی هستند که امروز ضمن بررسی آنها، به آموزش نکات مهمی در رابطه با تجارت منسوجات خانگی خواهیم پرداخت، پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

جاجیم بافی یک هنر دستی است که در گروه صنایع دستی اصیل ایرانی قرار می‌گیرد و معمولا توسط زنان روستایی هر منطقه بافته می‌شود. در گذشته جاجیم‌ها تنها توسط پشم گوسفندان و پس از ریسیدن و رنگ کردن پشم‌ها توسط رنگ‌های طبیعی که از گیاهان به دست آمده بود تهیه می‌گشت. امروزه پشم گوسفندان دیگر مثل گذشته در دسترس نیست و جاجیم‌ها توسط نخ یا الیاف‌های مصنوعی به یکدیگر بافته می‌شوند.

با این حال مواد اولیه عمده جاجیم، هنوز هم پشم می‌باشد. جاجیم‌ها می‌توانند در چند تکه بافته شده و بعد به هم اتصال یابند. امروزه کیف‌های جاجیمی بسیار پرطرفدار هستند. و فروشنده‌‌های کیف از عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان کیف جاجیمی خریداری می‌کنند. سوال‌ پیرامون قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی و کیف جاجیم زیاد است.

جاجیم در فرهنگ فارسی معین دارای تعریفی مشخص است. براساس فرهنگ فارسی معین جاجیم نوعی فرش می‌باشد که از نخ‌های رنگین پنبه‌ای یا پشمی بافته می‌گردد. در لغت نامه‌های دیگر جاجیم تعریفی به این شکل دارد: نوعی فرش نظیر به پلاس که بدون پرز است و ضخامت آن از پلاس کمتر و نازک‌تر است. جاجیم پشت و رو نداشته و این امکان وجود دارد تا از هر دو طرف آن استفاده کرد. بعضی کلمه جاجیم را یک کلمه ترکی می‌پندارند که از کلمه جی جی که معنای قشنگ و پرنقش و نگار را می‌دهد تشکیل شده‌است.

شما می‌توانید برای بدست آوردن قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی به عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان مراجعه کنید و یا از طریق فروشگاه آنلاین نیرباف برای خرید خرده اقدام نمایید.[/vc_column_text][us_image image=”7811″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

تولیدی کیف جاجیمی در اصفهان

براي بافت جاجیم، دستگاه جاجیم بافی بکارگرفته می‌شود. دستگاه جاجیم بافی را به شکل افقی روی زمین قرار می‌دهند. تارها در دستگاه جاجیم بافی در ابتدا به دور چوبی که سردار نام دارد می‌پیچد و در انتها به دور چوبی به نام زیر دار، اتصال می‌یابد.  سپس اجزايي نظير كوجي، كمان و شانه  نصب و مهار شده تا امكان بافت این محصول باشد. در حال حاضر از دستگاه‌‌هايی که بطور عمودي قرار می‌گیرند براي بافت کیف جاجیم استفاده‌ می‌شود.

انواع متنوع کیف جاجیم را در مدل‌ها و سایزهای بزرگ و کوچک می‌توانید در بازار پیدا کنید. این کیف‌ها که با کیفیت‌های گوناگون به فروش می‌رسند، دارای طرفداران خاص خود هستند.

عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان انواع باکیفیت کیف‌های جاجیم ،ساک نوزاد جاجیم،کیف جافلاکسی جاجیم ،کیف جاقلیانی جاجیم را با تنوع بالا تولید کرده و عرضه بازار می‌کند. می‌توانید قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی را در مجموعه عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان پیدا کنید.

مثلا بعضی از کیف‌های جاجیمی دارای چسب و برخی دیگر دارای دکمه یا زیپ هستند و اینطور باز و بسته می‌گردند. با وارد شدن به سایت نیرباف انواع محصولات را می‌توانید مشاهده کنید و کالای مربوط به خودتان را را سفارش دهید.  تیم نیرباف به سفارشات شما از قبیل رسیدگی کرده و با بهترین خدمات محصولات را در بسته‌بندی‌های شیک ارائه می‌دهند.

شما برای کسب اطلاعات از قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی به عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان مراجعه کنید یا از طریق بخش تماس با ما با تیم نیرباف ارتباط بگیرید.[/vc_column_text][vc_column_text]

عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان

در گذشته جاجیم‌ها استفاده‌های بسیار زیادی داشت اما امروزه از لحاظ تزئینی و زیبایی اهمیت پیدا کرده. اکثر اوقات جاجیم برای زیبایی منزل ، روانداز مبل یا میزناهارخوری یا میز اوپن آشپزخانه بکارگرفته می‌شود. جاجیم به خاطر رنگارنگ بودنش این قابلیت را دارد تا یک ترکیب زیبا از رنگ‌های متنوع زنده و جذاب با فضای شما ساخته و به محیط روح و سرزندگی دهد. امروزه پارچه‌های جاجیم برای ساخت کیف و ساک کاربرد زیادی دارند و در عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان می‌توانید این کیف‌ها را خریداری نمایید.

اما دوران قدیم جاجیم صرفا برای زیبایی بکاربرده نمی‌شد. زنان روستایی با بافت جاجیم سعی داشتند تا از آن‌ها برای یک روانداز زمستانی استفاده کنند. جاجیم در دوران گذشته به عنوان یک رختخواب پیچ، یک پرده برای جلوی چادر عشایر، نوعی لحاف، یک روانداز برای کرسی‌ها و حتی بعضی اوقات یک زیرانداز هم به شمار می‌آمد. تا پیش از آنکه چیزی به صورت پتو و لحاف که امروز رواج دارد، مرسوم شود؛ اکثر چادرنشینان و قبایل فقط جاجیم را برای گرم کردن خودشان در زمستان بکار می‌گرفتند.

امروز از مهم‌ترین کاربردهای جاجیم می‌توان به انواع کاور رختخواب، کیف‌های سنتی و زیرانداز‌های مسافرتی  و سایر مدل‌ها اشاره کرد.

شما برای بدست آوردن قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی باید به عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان مراجعه کنید و یا می‌توانید از طریق تلگرام نیرباف اطلاعات لازم را بدست آورید.[/vc_column_text][us_image image=”7810″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

تولیدی کیف جافلاکسی جاجیمی

در گلیم با رشته‌هاي پود می‌توان تارها را کم یا زیاد كرد اما از آنجاییکه بعد از بسته شدن تارها به داربافندگی دیگر نمی‌توان آن‌ها را افزایش یا کاهش داد؛ در جاجیم بافی برخلاف رشته‌هاي پود گلیم، تارها امکان کم و زیاد شدن ندارند.

در تولیدی کیف جافلاکسی جاجیمی طرح‌هايی که در جهت قائم قرار گرفته‌اند نظير طرح‌هاي چهارخانه، شطرنجی در این نوع از کالاها رواج دارند. در تولیدی‌ها طرح منقوش کیف جافلاکسی شامل نقوش خشتي، پنجه‌ا‌ي، گل آفتابگردان، چهارگل، نقوش جانوری، انسانی و اشیا همچون گوشواره، قرقره، بادامي است.

جاجیم‌ها بسته به نقوش و طرح‌هاي به انواع مختلف جاجیم چهار کوچی، شش درمه و سوزنی گروه‌بندی می‌شوند. نقوش گل، کنگره، راه راه و چهارخانه در چهار کوچی وجود دارد که از رنگ‌های گوناگونی برخوردار است. شش درمه متشکل از جاجیم‌هايي با دو تار و یک پود بوده و رنگ‌ها در آن سرمه‌ای و سفید و مشکی می‌باشد. نقش و نگار گلیم در نوع سوزني، همچون طاووس، گلبرگ و ترمه گل است.

اگر می‌خواهید قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی را بدست آورید به عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان مراجعه کنید و یا از طریق واتساپ نیرباف برای خرید اقدام نمایید.[/vc_column_text][us_image image=”7809″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی

اگر قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی ذهن شما را به خود مشغول کرده است حتما ادامه مطلب را بخوانید که می‌خواهیم به قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی بپردازیم. برای رفتن به سفر گردشی ، پیک نیک و مسافرت جهت نگهداری لوازم خود باید از کیف 3 تیکه مسافرتی استفاده کنید. اگر جزوه آن دسته از افرادی هستید که به چیدمان وسایل تفریحی خود در پیک نیک و مسافرت اهمیت می دهید، کیف 3 تیکه مسافرتی گزینه مناسبی برای شماست.

درحقیقت باتوجه به ساختار و دیزاین این دست از کیف‌ها، می‌توانید لوازم ضروری مسافرت و پیک نیک را درون آن قرار داده و با نظم و ترتیب خاصی بچینید و از آن استفاده کنید. کیف 3 تیکه مسافرتی علاوه بر مسافرت برای خرید لوازم موردنیاز، برای نگهداری اشیا خرده ریز منزل، لوازم آرایشی، لباس و اسباب بازی کودکان و این چنین مواردی استفاده می‌شوند. باتوجه به کاربردی بودن این کیف‌ها، داشتنش ضروری است.

پیشتر اشاره کردیم برای بدست آوردن قیمت کیف 3 تیکه مسافرتی لازم است به عمده فروشی کیف جاجیمی در اصفهان مراجعه کنید. راه دیگر برای کسب اطلاعات لازم آن است که سری به اینستاگرام نیرباف بزنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظر خود را بگذارید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.