قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم 12 متری | مرکز فروش زیرانداز مسافرتی

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم بسته به ابعاد مختلف متفاوت است. زیراندازهای مسافرتی برای رفتن به ماهیگیری، گردش در طبیعت و کوهنوردی مناسب است. در واقع هنگام خرید نوعی از زیراندازهای مسافرتی را تهیه کنید که ضخیم باشد و در عین حال وزن سنگینی نیز نداشته باشد زیرا در صورت سنگین بودن نمی توان آن را به راحتی حمل کرد.

البته دسته تعبیه شده روی زیراندازها کار را راحت ساخته اما در مجموع وزن محصول نباید خیلی زیاد باشد چون دیگر برای کوهنوردی مناسب نیست. در واقع سعی کنید هنگام خرید زیرانداز به تمام جهات محصول را بسنجید تا یک زیرانداز مناسب با مکان های مختلف تهیه کنید.

مثلا اگر به دنبال قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم ارزان هستید باید محصولات را به صورت عمده از مراکز فروش تهیه کنید چون همیشه خرید عمده تخفیف داشته و از طرفی مراکز فروش بدون واسطه محصول را از تولید کنندگان تحویل می گیرند پس قیمت نهایی ارزان تر از فروشگاه های دیگر است.

اگر به سایت های نمایندگی و تولیدی زیراندازهای مسافرتی مراجعه کنید و بتوانید به طور مستقیم از سایت های اینترنتی خرید کنید قیمت تمام شده بسیار مقرون به صرفه تمام می شود. زیرانداز مسافرتی طرح جدید بین تمام زیراندازها محبوب بوده و یکی از انتخابات همیشگی مشتریان است.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][us_separator size=”small”][us_image image=”1619″ size=”thumbnail” align=”center” style=”circle”][us_separator size=”small”][vc_column_text]

زیرانداز حصیری نیرباف را در نیرکالا ببینید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]

فروش زیرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم بسته به جنس و بافت محصول متفاوت است. زیرانداز چیست و چه کاربری دارد؟ زیرانداز وسیله ای کاربردی در گشت و گذارهای دوستانه و یا خانوادگی است.

اگر شما فردی گردشگر هستید و یا علاقه زیادی به سفر کردن دارید خرید زیرانداز مسافرتی یکی از واجبات خرید شما است. زیرا زیرانداز در طبیعت و جاده می تواند نقش یک نجات دهنده را برای شما ایفا کند.

برخی افراد عاشق دورهمی های خانوادگی در طبیعت هستند و از پیک نیک رفتن لذت می برند بنابراین زیرانداز مسافرتی یکی از ارکان اصلی و کاربری پیک نیک ها است. زیراندازهای مسافرتی انواع مختلفی داشته که طرح جاجیم یکی از انواع آن است.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][vc_column_text]قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم را می توانید با یک جستجو در اینترنت به دست آورید و همین اکنون اقدام به خرید آن نمایید. فروش زیرانداز مسافرتی از طریق مغازه داران و فروشگاه های اینترنتی صورت می گیرد. تولید کنندگان ایرانی و خارجی انواع محصولات خود را فروشندگان ارائه می دهند تا آنان نیز به دست مشتریان برسانند.

فروشگاه های زیرانداز مسافرتی انواع مختلفی از زیرانداز ها را با جنس های با کیفیت و طرح های متنوع تهیه می کنند تا مشتریان با مراجعه به فروشگاه بتواند محصول مورد نظر خود را بیابد. قیمت زیرانداز مسافرتی برای افرادی که عمده خرید می کنند ارزان تر تمام می شود و این طبیعی است.

هر وسیله ای را به صورت جزئی تهیه کنید گران تر محاسبه می شود ولی اگر بخواهید  همان وسیله را به صورت عمده خریداری نمایید فروشنده موظف است درصدی تخفیف برای خریدار در نظر گیرد تا مجدد از آن مرکز خریداری نماید در غیر این صورت به دنبال مرکز فروش دیگری می رود تا به آن قیمت دلخواه خود دست یابد. خرید عمده و جزئی تاثیر زیادی در قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم دارد.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]

مرکز فروش زیرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم در مراکز فروش زیرانداز مسافرتی ارزان تر به فروش می رسد. همیشه هر وسیله ای را اگر از نمایندگی و مرکز فروش آن تهیه کنید ارزان تر محاسبه می شود زیرا مراکز فروش مستقیماً از تولیدکنندگان زیرانداز محصولات را تهیه می کنند و به دلیل نبود واسطه قیمتشان از فروشگاه های دیگر ارزان تر است.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][us_separator][us_image image=”2687″ size=”thumbnail” align=”center” style=”circle”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][vc_column_text css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22rgba%28102%2C54%2C102%2C0.24%29%22%2C%22padding-left%22%3A%2215px%22%2C%22padding-top%22%3A%2215px%22%2C%22padding-bottom%22%3A%2215px%22%2C%22padding-right%22%3A%2215px%22%7D%7D”]همچنین تنوع محصولات در مرکز فروش زیرانداز مسافرتی بیشتر است و این یک نکته قابل توجه است زیرا ممکن است مشتری طرح و جنس خاصی مد نظرش باشد و تنوع محصولات به فرد کمک می کند.

عاشقان سفر و کمپینگ سعی کنند زیراندازی را تهیه کنند از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشد زیرا بتوانند با خیال راحت چادر را روی آن پیاده کنند و رطوبت وارد زیرانداز نشود قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم بسته به ضد آب بودنش گران تر است.

بنابراین زیرانداز مسافرتی یکی از وسیله های لازم و ضروری برای هر سفری محسوب می شود و نباید از خرید آن غافل شد. هر خانواده ای متناسب با تعداد نفرات خود حتما باید یک زیرانداز برای خود تهیه کنند تا بتوانند آسوده خاطر سفر کنند و هر زمان که احسان خستگی کردند حرکت اتومبیل را متوقف سازند و با خیال راحت روی زیرانداز استراحت نمایند.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][us_separator][us_image image=”2689″ size=”thumbnail” align=”center” style=”circle”][us_separator size=”small”][vc_column_text]

پتو کودک و نوجوان نیرباف

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]

تولیدی زیرانداز جاجیم

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم در تولیدی زیرانداز جاجیم از هر جایی ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. با جستجو در سایت های اینترنتی و فروشگاه های مرتبط به زیرانداز، می توانید به لیست قیمت محصولات دست یابید.

زیرانداز طرح جاجیم یکی از محبوب ترین زیرانداز های باکیفیت و زیبا است که مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. این نوع زیرانداز نشانی از هنر قدیمی ایران نیز دارد به همین دلیل هنردوستان معمولا این زیرانداز را انتخاب می کنند.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][vc_column_text]سایت های تجاری زیادی برای فروش زیرانداز های مسافرتی راه اندازی شده اند که با مراجعه به این سایت ها می توانید زیرانداز های مختلف را بررسی کنید و بسته به تعداد نفرات ابعاد مناسب را انتخاب کنید و سپس سفارشتان را ثبت و نهایی کنید.

همچنین می توانید قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم را در سایت های مختلف مقایسه کنید و در انتها از فروشگاهی معتبر خرید خود را ثبت کنید. ابعاد زیرانداز یکی از نکات مهم در خرید است که باید به آن توجه داشته باشید. زیراندازهای مسافرتی طرح جاجیم یا به شکل مستطیل بوده و یا دوختشان مربعی است.

این دیگر بستگی به سلیقه ی تولید کننده است که چگونه زیرانداز را دوخت زده باشد. اگر دارای خانواده ای پرجمعیت هستید باید ابعاد بزرگتر تهیه کنید و اگر خانواده ای کم جمعیت دارید می توانید سایز کوچکی از زیرانداز طرح جاجیم را تهیه و خریداری نمایید.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

قیمت زیرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم به نوع و کیفیت محصول بستگی دارد. البته اینکه از کجا زیرانداز مسافرتی تهیه می کنید نیز نقش مهمی در قیمت زیرانداز دارد.

مسلماً مراکز تجاری فروش زیرانداز ها انواع مختلفی اعم از زیراندازهای حصیری و طرح جاجیم را در رنگ و ابعاد مختلف برای فروش ارائه می دهند و مشتری می تواند یا به صورت حضوری به این مراکز کنند و یا از طریق اینترنت وارد سایت های نمایندگی مراکز فروش شوند و خریدشان را از همان سایت های اینترنتی انجام دهند.

زیراندازهای مسافرتی معمولا سبک وزن بوده و به همین دلیل جا به جایی آن کار راحتی است البته هنگام خرید به وزن محصول هم دقت کنید. رنگ زیرانداز یکی دیگر از نکاتی است که به نظر سلیقه ای است ولی چه بهتر است رنگ تیره برای زیرانداز خود انتخاب کنید تا در صورت گلی شدن در طبیعت آنقدر نشان ندهد.

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم با توجه به جنس و شکل ظاهری مشخص می شود. چه بهتر که محصولی با کیفیت و با دوام و قابل شستشو تهیه کنید زیرا زیرانداز وسیله ای است که با هر بار استفاده کثیف می شود و نیاز به شستن دارد بنابراین زیرانداز مورد نظر حتما  قابل شستشو باشد تا از بین نرود.[/vc_column_text][us_separator][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم

اگر به دنبال قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم هستید باید به سراغ فروشگاه های موجود در بستر اینترنت روید و لیست محصولات مورد نظر را بیابید و قیمتشان را نیز با هم قیاس کنید. زیراندازهای مسافرتی باید ضخیم باشد و رطوبت را از خود عبور ندهد تا در طبیعت و مکان های مرطوب به مشکل نخورید.

برخی از زیراندازهای مرغوب و با کیفیت یک کیف مخصوص دارد که خیلی مورد استفاده است زیرا پس زیراندازها پس از استفاده خیلی راحت داخل کیف گذاشته و با دسته تعبیه شده روی آن جا به جا می شود. زیراندازهای مسافرتی طرح جاجیم معمولا قسمت انتهایی آن یک بنر تعبیه شده که اطلاعات شرکت تولیدی روی آن درج شده است.

از لحاظ زیبایی و دوام زیراندازهای مسافرتی طرح جاجیم بسیار مورد مناسب و جذابی است. هم اکنون می توانید لیست قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم را بیابید و متناسب با نیاز خود یکی از ابعاد زیرانداز ها را انتخاب کنید و پس از آن سفارشتان را از طریق فروشگاهی معتبر ثبت کنید و پس از واریزی در روز مشخص شده محصول مورد نظر را تحویل بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]